Подати
оголошення

04.03.2014, 17:08

Рівненський Інваспорт: спортсмени можуть не поїхати до Сочі на Паралімпіаду-2014

Керівництво Рівненського «Інваспорту» підтримує наміри українських спортсменів бойкотувати Параолімпіаду в Сочі, якщо в найближчі дні Росія не виведе свої війська з України.
«Ми підтримуємо наміри української параолімпійської збірної. Спортсмени вже знаходяться в Сочі. Офіційно змагання розпочнуться 7 березня. Якщо до того часу Росія не зробить ніяких дій, аби з території України вивести свої війська, спортсмени не виступатимуть на Параолімпіаді. На жаль, у збірній немає жодного представника з Рівненщини. Найбільше у складі команди спортсменів з Сумщини та Львівщини. Однак я сподіваюся, що до наступної Параолімпіади ми зробимо базу для розвитку зимових видів спорту та підготуємо рівненських спортсменів для «білих» Ігор у 2018 році», - зазначив начальник КЗ «Інваспорт» Віктор Кучер.

Україна завоювала перше золото на Олімпіаді в Сочі

Такої ж думки дотримується і глава Паралімпійського комітету країни Валерій Сушкевич.

"Протягом найближчих двох днів, у понеділок – вівторок, радою Національного Паралімпійського комітету розглядатиметься питання про можливу неучасть України у Паралімпійських іграх – як реакція на окупацію української території військами держави, яка є господарем Паралімпіади, – говорить Сушкевич. – І це – незважаючи на те, що ми лідери міжнародного паралімпійського руху і можемо показати дуже сильний результат, дуже".