Подати
оголошення

06.05.2014, 11:42

Київ готується до 9 травня блокпостами на усіх в'їздах [+Відео]

Також у столиці будуть перевіряти усі хостели, готелі і орендовані квартири.
Співробітники міліції встановили дев'ять основних блокпостів на в'їздах до Києва для запобігання прибуття провокаторів на 9 травня.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Сергій Бойко, передає www.expres.ua.

"Ми почали посилену охорону громадського порядку на в'їздах до Києва з 28 квітня", - сказав він. Бойко зазначив, що встановлено 9 основних блокпостів на головних магістралях навколо Києва, а також кілька додаткових блокпостів на інших дорогах, якими можна в'їхати до столиці. Охорону правопорядку на цих блокпостах здійснюють співробітники міліції, зокрема інспектори ДАІ, озброєні автоматами, і громадські активісти. Бойко зазначив, що міліція безпосередньо координує свої дії на блокпостах з Радою сотників Майдану та громадською організацією "Київська варта". Замначальника ГУ МВС підкреслив, що особливо ретельно перевіряються автомобілі з російськими номерами та номерами південно-східних областей.

Рівненщина: встановлено режим безпеки на 9 Травня


Відео: 5 канал

Посилення охорони на в'їздах до Києва пов'язане з наявністю інформації про можливе прибуття до столиці груп озброєних диверсантів. Бойко повідомив, що з початку встановлення блокпостів міліція вже виявила спробу деяких громадян провезти в Київ незареєстровану травматичну зброю. Крім того, міліція перевіряє інформацію про перебування в Київській області кількох груп провокаторів, завданням яких є дестабілізувати ситуацію в столиці 8-9 травня.

Рівненський "Правий сектор" зробив заяву щодо відзначення 9 травня

У зв'язку з наявністю відповідної інформації міліція почала перевірку хостелів, готелів і орендованих квартир. Зокрема міліція опитує постояльців на предмет мети і термінів їх перебування в Києві. Бойко впевнений, що саме посилення заходів з охорони громадського порядку дозволило провести святкування 1 травня в столиці без істотних пригод.
Бесплатка

Панасюк


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net