13.06.2014, 07:40

Гороскоп на 13 червня: відчувати межу й не впадати у крайнощі

Висока ймовірність розбіжностей та конфліктних ситуацій. Зберігайте спокій та гармонію у всьому. Навіть у дуже дружних колективах і міцних сім`ях можуть виникнути суперечки.
Астрологічний прогноз: 13 червня 2014, п’ятниця.

16 місячна доба. Місяць у знаку Стрільця (Повня).

Активний творчий день. Добре навчатися, ділитися інформацією, обговорювати цікаві ідеї. Щоправда, з їх реалізацією поспішати не варто. Тим більше що нагадають про себе старі проблеми, доведеться завершувати якісь справи, виправляти помилки чи переробляти неправильно чи погано зроблене.

Гороскоп на тиждень 9 – 15 червня

Притримайте свої емоційні пориви до вечора, коли можна буде об’єктивно оцінити ситуацію й отримати конкретні результати.

Спокійно, без нервів та агресії! Навіщо руйнувати те, що було створене спільними зусиллями чи власними руками? Загострити проблему й розхитати ситуацію легко – а от як зібрати все докупи?

Сьогодні важливо зберігати внутрішню рівновагу, дотримуватися гармонії між своїм фізичним та душевним станом, не впадати у крайнощі.

Водночас не підходьте до справ та рішень надто байдуже і поверхнево. Зазирнувши в глибину проблеми чи в душу близької людини, побачите правильне рішення і нові перспективи.

Що можна і чого не можна, коли Місяць уповні?

Не вплутуйтесь у ризиковані авантюри. Стережіться випадкових інтимних зв’язків.

У поїздках будьте уважні, з механізмами поводьтесь обережно. Дотримуйтесь техніки безпеки та правил дорожнього руху.

Для роботи з рослинами несприятливий день. Хіба що можна зрізати квіти і лікарські трави та при гострій необхідності обережно полити розсаду.

Вечір чудово підходить для активної розумової праці, складання планів та стратегій, графіків та списків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Лунный посевной календарь дачника, садовода-огородника: июнь 2014
Кому повезет в 2014 году? Прогноз астролога
Неблагоприятные и рискованные дни 2014 года
Щасливе Рівне