24.07.2014, 23:55

Розкажіть про себе усім - як розмістити інформацію, рекламу та оголошення в "ОГО"

Якщо ви бажаєте розмістити інформацію про вашу фірму, підприємство, послуги чи товари, відкриття нового магазину чи інші здобутки та досягнення, звертайтесь до нас - і ми допоможемо вам поширити цю інформацію!
Для цього потрібно зателефонувати у редакцію Видавничого дому "ОГО" за номером:
(0362) 40-06-07 або 050-375-65-33

Пишіть на електронну адресу:
info@ogo.ua

Або ж чекаємо вас за адресою:
м. Рівне, вул. Шкільна, 2

Графік роботи:
Пн-Пт - з 9.00 до 18.00
Без перерви.
Сб-Нд - вихідні.


Наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант розміщення вашої реклами у наших виданнях - "Рівненська газета", газетах "ОГО", "Рівненські оголошення" та на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua.

Також ми готові запропонувати вам цікаві мультимедійні проекти (газета + відео + інтернет) - "ТелеМайдан" та "Ранкова кава". Скористайтесь унікальною можливістю поширити інформацію відразу в кількох різних форматах!

Якщо ж ви бажаєте продати будинок чи знайти роботу, купити автомобіль чи дитячу коляску, тоді вам стане у нагоді газета "Рівненські оголошення".

У центрі Рівного працює пункт прийому оголошень

Відтепер пункт прийому оголошень має окреме приміщення, яке знаходиться на першому поверсі на Шкільній, 2.

Також подати оголошення можна за телефоном (0362)433-777.Окрім того, у пункті прийому оголошень на вул. Шкільній, 2 приймають вітання у "Рівненську газету". Тут вам люб'язно допоможуть підібрати гарні слова для вітання, запропонують каталоги вітань на будь-які випадки життя.

Також тут ви можете сфотографуватись на документи.