18.11.2014, 08:48

Результати 10 етапу Кубка Рівненської області з шахів-2014

15 та 16 листопада в Дубно проходив 10 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року за швейцарською системою в 9 турів.
Як інформують на rivnechess.at.ua, виборювали звання кращих представники Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Радивилівського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Волинської, Тернопільської та Київської областей, всього 40 учасників.

З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем змагання став Самосюк Віктор з Києва, 2 місце в Кононця Ігоря з Костополя, 3 місце в Боришкевича Романа з Рівного.

За підсумками змагань кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні призи та здобула бали в загальний залік Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1).

Після 10-х етапів обласної шахової серії Гран-Прі лідирує з найбільшою кількістю балів Боришкевич Роман – 52, за ним ідуть Кохно Олександр – 46, Петренко Олександр – 35, Матвійчук Олександр – 33, Жакун Олексій – 23, Сєдлов Віктор – 21, Іллюк Петро – 20, Шинкарчук Максим - 19, Данилюк Василь -18, Кононець Ігор - 16 і т.д.

Всього спромоглися здобути бали близько 30 шахістів з поміж двох сотень учасників кубкових баталій. В боротьбі за головний кубок інтелектуальним спортсменам зараховуються 6 кращих очкових здобутків за результатами 11-х окремих турнірів.

Наступний, заключний, етап відбудеться 6 та 7 грудня в Острозі.