25.02.2015, 21:00

Борець із Рівного переміг у Чемпіонаті України та потрапив на Чемпіонат Європи [+Фото]

На Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед молоді, котрий відбувся у Миколаєві, рівненський спортсмен Богдан Кабин виборов перше місце та кваліфікувався на Чемпіонат Європи, який відбудеться наприкінці березня у Польщі.
Загалом, відразу три борці з Рівненської області здобули медалі Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед молоді, який проходив у місті Миколаїв.

Майстер спорту Богдан Кабин з обласного центру став першим серед юнаків з вагою до 71 кілограма. Олександр Новачок з Березного в цій же категорії посів третє місце.

Серед спортсменів до 80 кілограмів березнівчанин Андрій Ципан завоював друге місце.

Відзначимо, що у Всеукраїнському чемпіонаті взяли участь близько двох сотень спортсменів зі всіх куточків країни.

Рівнянка стала третьою на Чемпіонаті України з легкої атлетики

На Чемпіонаті України рівненські легкоатлети завоювали срібло та бронзу

«Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який відбудеться 25-30 березня у Польщі. Майстер спорту Богдан Кабин з Рівного братиме у ньому участь, адже на Чемпіонаті України він виборов перше місце у ваговій категорії до 71 кілограма», - підкреслив Петро Нагорний, заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.