12.06.2015, 17:00

На Рівненщині суд повернув державі 15 баз відпочинку

За позовом прокуратури Рівненської області суд зобов’язав
повернути державі 15 баз відпочинку - спальні теремки та господарські будиночки, загальною площею 550 кв. м, у с. Решуцьк Рівненського району.
Прокуратура Рівненської області захистила інтереси держави в особі Фонду державного майна України та домоглася повернення незаконно відчужених об’єктів нерухомості Рівненського заводу тракторних агрегатів, частка якого знаходиться у державній власності.

Мова йде про 15 баз відпочинку (спальні теремки та господарські будиночки) загальною площею 550 кв м, що розташовані у с. Решуцьк Рівненського району.
Зокрема, Рівненський районний суд задовольнив позовні вимоги прокуратури Рівненської області та постановив рішення від 04.06.2015, якими витребував із чужого володіння нерухоме майно та зобов’язав повернути його ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів».

Зібраними прокуратурою доказами доведено, що право власності на зазначені будівлі було відчужено у 2007 року на користь приватних структур незаконно, поза волею власника − Фонду державного майна України.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Рівненська прокуратура хоче повернути державі бази відпочинку у Решуцьку
Щасливе Рівне