27.08.2015, 17:15

Рівненські школярі навчатимуться 12 років

tsn.ua

Навчання у школі 12 років відповідає європейській та міжнародній практиці. Про це заявив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.
За словами Міністра освіти і науки, українська середня освіта повинна перейти на 12-річну систему. "Ми хочемо щоб наша освіта відповідала міжнародним стандартам, щоб нас розуміли в Європі та Америці",- підкреслив Міністр.

Перехід на нову систему відбуватиметься поступово. "Діти, які підуть в школу в 2016 році будуть закінчувати 12 класів. Це буде здійснюватися поступово, за цей час ми встигнемо реалізувати матеріально-технічне забезпечення, кадровий склад тощо,- наголосив Міністр освіти і науки. – Це відповідає тій освіті, яка є у всьому світі".

Діти, які підуть у школу в 2016 році, будуть закінчувати 12 класів

Сергій Квіт розповів, що однією з причин переходу на нову систему - є перевантаження навчальних програм. Тому з переходом на 12 річну систему навчальні програми будуть спростовуватися. "В минулому році ми змінили навчальні програми для шкіл: вони стали більш цікавими, а також менше перевантаженими",- коментує Міністр.
Щасливе Рівне