01.09.2015, 15:00

Як пройшло свято 1 вересня у школах Рівненщини

У День знань понад 148 тисяч дітей Рівненщини сіли за парти, серед них майже півтисячі, які прибули в область у зв’язку із війною на сході
День знань для учнів загальноосвітніх та інтернатних закладів області розпочався з традиційної святкової «лінійки». Вперше цього року за шкільні парти сяде понад 16 тисяч першокласників. У перший день навчального року до щколи пішли 464 дитини, які прибули на Рівненщину у зв’язку із війною на сході.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, у порівнянні з попереднім навчальним роком мережа загальноосвітніх шкіл зменшилася за рахунок реорганізації у філії 3 шкіл І ступеня, і нині нараховує 672 заклади. Очікують освітяни цьогоріч збільшення кількості учнів більш як на три тисячі.

Пролунав перший дзвінок і в інтернатних установах області, яких в нараховується 19. Там виховується, навчається та утримується 2765 дітей. Для 1497 дітей забезпечується корекційна освіта.

З початком нового навчального року вихованців комунального закладу "Школа- інтернат II-III ступенів "Рівненський обласний ліцей" привітав начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський. Поріг цього закладу переступили майже шість сотень дітей. Серед них 15 наймолодших пішли у п’ятий клас художньо-естетичного напрямку «Кобзарство».
По завершенню урочистостей усі ліцеїсти пішли на свій перший урок. Для одинадцятикласників це був «Урок мужності». Його провели запрошені учасники АТО - військові Національної Гвардії України. Для решти ліцеїстів перший урок пройшов під назвою «Ми – проти війни!»Прес-секретар управління освіти і науки
Людмила Деркач

Читайте також:

Сьогодні школярі Рівного отримають подарунок від «Дзідзьо» та «Мегаподії»

ФОТО: перший дзвоник у рівненському НВК № 12

ФОТО - День знань 2015 у ЗОШ № 26

У Рівному вже пролунали перші дзвоники [+Фото]
Щасливе Рівне