15.10.2015, 08:45

На Рівненщині рятувальники знешкодили 112 боєприпасів

2 жовтня піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Рівненській області обстежили 2,5 га території поблизу села Малий Жолудськ Володимирецького району та виявили 112 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
Зокрема, на території виявили одну авіабомбу PS-70, 101 мінометну міну калібром 82 мм, один артснаряд калібром 152 мм, вісім артснарядів калібром 76 мм та один підривник.

Всі знайдені боєприпаси успішно знешкоджено.

На Рівненщині знайшли 16 снарядів Другої світової

У ГУ ДСНС у Рівненській області нагадують, що в даному населеному пункті з 28 вересня рятувальниками проводяться роботи з приведення території, забрудненої боєприпасами та іншими вибухонебезпечними предметами у безпечний стан, очищення її від вибухонебезпечних предметів відповідно до "Обласної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захисту населення і території у разі їх виникнення на 2013-2017 роки".

Саме поблизу села Малий Жолудськ у роки війни розбомбили радянський ешелон із боєприпасами. Обстеженню підлягає територія площею ще 5 гектарів.
Щасливе Рівне