22.02.2016, 20:20

Гороскоп на 23 лютого: щасливі збіги, сплески емоцій

Сприятливий день для тих, хто не піддається слабкостям, діє самостійно або з вірними союзниками. На що звернути увагу – читайте далі.
Астрологічний прогноз: 23 лютого 2016, вівторок.

15/16 місячна доба. Місяць у знаку Діви (Повня/третя чверть, спадає). Сонце у знаку Риб.

Чудово: проявляти творчу ініціативу; демонструвати свій професіоналізм, здібності та таланти; у складних ситуаціях намагатися зберігати спокій та впевненість; прислухатися до власної інтуїції; сіяти розсаду овочів та квітів.

Добре: займатися наукою, творчістю, навчанням, улюбленою справою, бізнесом, діловою кар’єрою, громадсько-суспільною діяльністю, благодійністю; у важливих справах діяти на свій страх і ризик або покладатися на допомогу друзів; раціонально використовувати енергію; ввечері спокійно відпочити.

Місяць уповні: що можна і чого не можна

Не рекомендується: даремно ризикувати; нервувати, метушитися; конфліктувати з начальством і представниками владди; з’ясовувати особисті та сімейні стосунки; піддаватися негативному впливові, ображатися і мститися; зловживати алкоголем.

Обережно! Вранці й у першій половині дня можливі помилки, запізнення, перешкоди у справах, сплески емоцій, неадекватні вчинки. Вас можуть використати. Контролюйте себе і ситуацію!

ГОРОСКОП ЗА ВЧОРА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 22 - 28 лютого
Позитивний гороскоп на 2016 рік
Що обіцяє 2016 рік Червоної Вогняної Мавпи
Щасливе Рівне