13.09.2016, 13:00

Зробіть приємний подарунок для вашої дитини

Якщо ви не знаєте, як здивувати вашу дитину або готуєте сюрприз з нагоди будь-якого свята, то наш журнал "Маленькі рівняни" допоможе вам у цьому.
Несподіваним, креативним подарунком для вашої дитини стане публікація його чи її світлин на сторінках глянцевого журналу "Маленькі рівняни".

Разом з нами ваша дитина не тільки зможе втілити різноманітні образи під час фотосесії, а і спробувати себе у якості моделі.

Від вас потрібно тільки бажання, а решту ми зробимо за вас. Разом із фотографом журналу “Маленькі рівняни” Ліною Яріш ви обговорите ідею фотосесії та домовитеся про час та місце.

З новою рубрикою - в новий інформаційний сезон

Далі відбувається безпосередньо бліц-зйомка, тривалістю півгодини. За результатами фотосесії ви отримуєте 5 найкращих оброблених фото, які і знайдуть своє місце в журналі “Маленькі рівняни”.

А після цього ви зможете показувати фото своєї юної зірочки усім друзям, знайомим і ще по примірнику журналу подарувати бабусям та дідусям.


ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОПЕРЕДНІ ВИПУСКИ ЖУРНАЛУ МАЛЕНЬКІ РІВНЯНИЯкщо ж і ви мрієте побачити свою дитину на сторінках “Маленькі рівняни”, телефонуйте 097 183 13 99 Ліна Яріш.*Участь у проекті є платною. Деталі за телефоном, що зазначений вище.