Ми у Facebook
21.09.2016, 15:30

У Рівненському інституті Київсього університету права відзначили День миру

Щороку 21 вересня в різних куточках земної кулі люди відзначають Міжнародний день миру, який в 1981 році Організацією Об'єднаних Націй був проголошений як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі.
Ще три роки тому і для України цей день був не більше, ніж черговою датою в міжнародному календарі. Зараз це свято як ніколи актуальне для нашої країни. Силами громадських та молодіжних організацій проводяться різні акції та заходи, адже День покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, а і зробити щось заради нього.

Студенти та викладачі Рівненського інституту Київського університету права НАН України не залишились осторонь і організували флешмоб, під час якого висловили своє ставлення до сьогоднішніх подій в державі гаслом «Студенти за мир і процвітання в Україні».

У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулася церемонія відкриття студентської каплички на честь святителя Петра МогилиЯк зазначив керуючий РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук, цьогоріч День миру співпав з великим православним святом - Різдвом Пресвятої Богородиці, віруючі звертаються з молитвами до Бога послати мир на Землю і припинити всі кровопролитні війни. Саме тому в стінах студентської каплички на честь святителя Петра Могили відбувся святковий молебень, який провели священнослужителі Свято-Воскресенського собору.

У Рівненському інституті КУП НАНУ обговорили питання безоплатної правової допомогиЗаходи, що відбулися в інституті, підтвердили прихильність закладеним в основу Організації Об'єднаних Націй цілям і принципам, адже зміцнення миру є життєво важливою передумовою для повного здійснення всіх прав людини.

У Рівненському інституті КУП НАНУ провели авторитетний науковий форум


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ