04.11.2016, 17:43

ОДЕК видав успішну серію у всеукраїнських аматорських змаганнях [Фото+Відео]

Футболісти оржівського ОДЕКа, які приймають участь в Аматорському чемпіонаті України та Кубку України, в трьох останніх матчах у цих турнірах залишали поле не переможеними. Такий результат дозволив команді Олега Шандрука піднятися у турнірній таблиці на 4-у сходинку та потрапити до 1/4 фіналу Кубка.
Як повідомили на офіційному сайті ФК ОДЕК, у передостанньому турі першого кола Чемпіонату України серед Аматорських команд у переддень святкування Гелловіну Оржів на власному полі приймав команду «Чортків-Педуніверситет». Гості в турнірній таблиці змагань знаходяться серед аутсайдерів, щодо ОДЕКа, то команда бореться за найвищі нагороди, тим більше команда не мала права на осічку, граючи перед власними уболівальниками. Поєдинок проходив у важких погодних умовах, холод, дощ та сильний вітер супроводжував футболістів увесь матч. ОДЕК переважав суперника за гольовими моментами, але реалізувати їх команда змогла лише на 36 хвилині. Рахунок відкрив Владислав Семенчук. Другого голу уболівальники дочекалися в середині другого тайму - це Павло Таргоній зіграв на випередження, і першим був біля м'яча після прострілу суперника, і в один дотик переправив того у ворота суперників. Тож перемога ОДЕКа з рахунком 2:0.

Ще один представник Рівненщини у цій групі – ФК «Малинськ» - у звітному турі не грав.

Чемпіонат України 2016/17 - груповий етап

ГРУПА 1, 10 тур

ОДЕК – "Чортків-Педуніверситет" - 2:0 (1:0)

Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 200 глядачів

Голи: Семенчук (36), Таргоній (74)

"Оскар" – "Нива" (Теребовля) - 1:0 (0:0)

Стадіон "Маяк" (Підгір’я), 600 глядачів

Гол: Онуфрак (83)

"Нива" (Тернопіль) – "Гірник" - 0:0

Стадіон с. Великі Гаї, 200 глядачів

Не реалізував пенальті Кохман (67, Н)

"Агробізнес" – "Ковель-Волинь" - 2:0 (1:0)

ОДЕК пробився до півфіналу Чемпіонату України серед аматорів

А перед матчем Чемпіонату у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд ОДЕК із рахунком 2:1 переграв чемпіона Київської області «Джуніорс» із села Шпитьки.

У середу, 2 листопада, в Оржеві відбувся поєдинок у відповідь, в якому ОДЕК знову першим пропустив, але зумів провести м’яч у відповідь та добитися потрібного результату.

Кубок України з футболу серед аматорів 2016/17 років

1/8 фіналу, матчі-відповіді, 2.11 (середа)

"Нова Поліція" (Кропивницький) – ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.) - 3:1 (1:0)

Стадіон "Зірка" (Кропивницький), 150 глядачів

Голи: Красовський (18), Чемерис (48, 80) – Гончаров (+57)

ФК "Самбір" (Львівська обл.) – ФК "Львів" - 0:2 (0:1)

Стадіон "ім. Л. Броварського" (Самбір), 350 глядачів

Голи: Матушевський (45), Романчук (60)

"ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.) – "Джуніорс" (Шпитьки, Київська обл.) - 1:1 (0:1)

Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 100 глядачів

Голи: Таргоній (54) – Левенець (22)

Раніше стадію 1/8 фіналу вже подолали: "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.), "Гірник" (Соснівка, Львівська обл.), СКК "Демня" (Львівська обл.), "Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.), "Колос" (Зачепилівка, Харківська обл.)