09.11.2016, 15:38

Аматори з Рівненщини завершили перше коло Чемпіонату України з футболу [+Відео]

Два представники Рівненської області відіграли в оновленому Чемпіонаті України з футболу перше коло. І якщо оржівський ОДЕК закінчив виступ у цьому сезоні на мажорній ноті крупною виїзною перемогою 4:0 та на третьому місці, то ФК «Малинськ» - на мінорній (поразка 0:3) і фінішував дев’ятим.
Як повідомляє сайт ФК ОДЕК, в останньому турі першого кола Чемпіонату України серед аматорських команд оржівський колектив грав на виїзді проти команди ФК «Львів».

До середини першого тайму ОДЕК адаптувався на чужому полі, і це завершилось голом у ворота львів'ян. Простріл з флангу замкнув Олександр Ніколайчук. А до кінця матчу у ворота львів'ян влетіло ще три м'ячі.

На початку другого тайму як за нотами ОДЕК розіграв штрафний, котрий ударом головою результативно завершив Сергій Чикалюк-Козакевич. На 63 хвилині гостям вкотре вдалася стрімка контратака, яку з повторного удару голом завершив Олександр Ніколайчук, оформивши дубль.

Маючи перевагу в три голи оржівці дещо збавили оберти, і цим ледь не скористалися господарі поля, які створили декілька небезпечних моментів біля воріт оржівців, і один з них навіть призвів до попередження Юрія Кособуцького. Але, останнє слово в грі залишилось таки з ОДЕКом. Довга передача через усе поле, і атакуюча ланка в два дотики розіграла комбінацію, яку гольовим ударом завершив Вадим Панас. Тож, перемога рівненського клубу з рахунком 4:0.

Щодо ФК «Малинськ», то команд із Березнівського району на виїзді нічого не зуміла протиставити «Гірнику» з Львівщини.

ОДЕК поступився у першій півфінальній грі Чемпіонату України

ОДЕК пробився до півфіналу Чемпіонату України серед аматорів

ГРУПА 1, 11 тур

ФК "Львів" – "ОДЕК" – 0:4 (0:1)

Стадіон "ім. Л. Броварського" (Самбір), 200 глядачів

Голи: Ніколайчук (32, 63), Чикалюк-Козакевич (54), Панас (85)

"Ковель-Волинь" – "Чайка" – 4:2 (1:2)

Стадіон "Верес" (Ковель), 500 глядачів

Голи: Кашуба (28), Мороз П. (49), Данилюк (65, 87) – Бартошук (9), Юзефович (29)

"Гірник" – ФК "Малинськ" – 3:0 (1:0)

Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 450 глядачів

Голи: Дева (38), Найдишак (48), Яструб (87)

"Нива" (Теребовля) – "Нива" (Тернопіль) – 0:0

Стадіон "Колос" (Теребовля), 800 глядачів

"Чортків-Педуніверситет" – "Оскар" – 0:5 (0:3)

Стадіон "Харчовик" (Чортків), 250 глядачів

Голи: Блащук (13, +28), Долотко (45+2), Данищук (52), Вірстюк (90+1)

В резервний день 12.11 (субота) відбудеться пропущений матч 1 туру "Агробізнес" – "Гірник"