03.10.2017, 10:13

Робота в банку — це більше ніж реально!

Фінансова сфера завжди була популярною для працевлаштування — це перспективно, сучасно й гарантує прибуток. Банківські працівники традиційно в суспільстві асоціюються з фінансовою незалежністю.
Але ця робота має специфічні особливості, які обов’язково відтворено у вимогах до претендентів на посаду на порталі з працевлаштування hh.ua. Якщо перейти за посиланням https://hh.ua/catalog/Banki-Investicii-Lizing, то можна пересвідчитися в тому, що вакансій у цій сфері достатньо, до того ж вони вимагають різних професійних навичок (понад 100 посад для початківців із невеликим досвідом роботи або без такого).

На які посади можна працевлаштуватися у сфері банків, інвестицій та лізингу?
Найбільше банки потребують працівників на такі спеціалізації:
кредити;
продаж фінансових продуктів;
залучення клієнтів;
бухгалтерія;
касове обслуговування й інкасація;
аналітики;
працівники в комерційні банки
та інші.

Перераховані вакансії дозволяють стверджувати, що працівники, яких найбільше потребують організації, в основному мають виконувати функції, пов’язані з роботою з клієнтами. Саме тому перша вимога після професійних вмінь у фінансовій сфері — комунікабельність. Претендент на посаду має бути привітним, доброзичливим, неконфліктним, оскільки робота з людьми передбачає взаємодію з різними категоріями населення.

Які вимоги до банківських працівників?

Для роботи в кредитній сфері працедавці вимагають вищу чи середню спеціальну освіту у фінансово-економічній галузі, вміння користуватися персональним комп’ютером і знати принципи роботи програм фінансової сфери. Для деяких вакансій стоїть вимога досвіду роботи не менше року. Але на кожному робочому місці передбачено ознайомлення зі специфікою роботи й особливостями проектів. Заробітна плата на такій посаді — від 8500 до 25 000 грн. Часто рівень оплати праці в комерційних структурах залежить від кількості укладених угод.

Робота касира з клієнтами передбачає і базовий рівень знання англійської мови, що актуально особливо для великих міст, де багато іноземців звертається за фінансовими послугами у філії банків.

До претендентів на посади керівників відділення банків та фінансових директорів висувають вимоги вагомого досвіду роботи (від п’яти років), професійних навичок у сфері досягнення фінансового КРІ, вміння планувати ефективну роботу організації, навички продуктивної взаємодії з внутрішньою та зовнішньою громадськістю, роботи з клієнтами й партнерами тощо.

У якому б місті ви не жили і де б ви не хотіли отримати роботу, портал із працевлаштування hh.ua стане в пригоді та розширить сферу ваших можливостей.
Щасливе Рівне