20.12.2017, 18:41

Зло не завжди переможене добром, або Як реагувати на агресію без агресії

Вихідного суботного дня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (РОУНБ) в рамках Міжнародної програми "Сила добра". Волонтери "Сили добра" провели вже третій психотренінг-зустріч для людей поважного віку.
Волонтери - тренери цього Міжнародного проекту - композитор Тетяна ЛЕУС, психотерапевт-консультант Рівненського обласного ліцею Вероніка АФАНАСЬЄВА, вчителька історії у школі Олена ПАВЛЮК, так би мовити, ділилися про "вічне, добре, світле", а ще обговорювали книгу англійських авторів "Сила добра", а також про її українську версію, котра готується до друку, і до неї збирають життєві історії реальних подій у жанрі оповідань, ессе, новелл тощо. Ще презентували книгу Олени Хуторної "Не рідна донька", котра реально викликала інтерес присутніх.Школярка з Рівненщини перемогла у "Перлина FEST"

Обговорення вічної теми добра й зла породило жваву дискусію! Обговорювалися також запитання, як протистояти агресії без агресії. Запрошені учасники ділилися і своїми власними спогадами та життєвими історіями. Це були не просто монологи, а спілкування у режимі "запитання - відповідь". Цікаво, що 4-ох річний хлопчик у відповідь на тезу, що добро сильніше за зло, голосно зауважив:
Відома молодіжна організація Рівненщини відзначає 95-річчя

- Не завжди!

- Хоч світ і став жорстоким, божевільним та егоїстичним, ми усе ж повинні виявляти любов, мудрість та співчуття, - ділитьсябібліотекар РОУНБ відділу мистецтв Галина СПОДЕНЮК, відповідальна за проведення заходу. - Світ врятує не лише краса, а й добро та мистецтво!

- Мені дуже сподобався психотренінг за участю Вероніки Євгеніївни Афанасьєвої та її рекомендації, як без агресії реагувати на агресію, - розповідає чоловік поважного віку, котрий попросив не називати його ім'я та прізвище.

На зустріч прийшли не лише люди старшого віку, а читачі та працівники бібліотеки, які цікавляться психологією, а також журналісти.


Фотографії надано Рівненською обласною бібліотекою.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram