Подати
оголошення

11.10.2018, 18:21

Щоб вийти новий рівень розвитку – приватна школа у Рівному змінює партнера

Центральний офіс мережі шкіл ThinkGlobal взяв на себе управління школою у Рівному на час зміни регіонального партнера
Для досягнення високих стандартів навчання і цінуючи довіру до нашої компанії учнів та їх батьків, з 8 жовтня 2018 року центральний офіс ThinkGlobal взяв управління школою у Рівному під свій контроль на час зміни регіонального керівництва.

Компанія ThinkGlobal має довгострокові наміри стабільно надавати освітні послуги для мешканців міста Рівного, а також надавати атестат державного зразка за підсумком 11 та 12 класів навчання. Школа також працює над створенням можливості для студентів отримувати додатковий атестат США та/або Канади, що суттєво полегшить випускникам доступ для вступу до світових ВНЗ.

Керівництвом центрального офісу ThinkGlobal досягнуто згоди з партнерською компанією про умови та механізм виходу із управління й володіння локацією ThinkGlobal Рівне фізичних осіб Чернявського Олексія Ігоровича і Чернявської Віти Володимирівни, та юридичної особи «ТОВ «СІНКГЛОБАЛ РІВНЕ».

Для учнів школи та викладачів організація освітнього процесу згідно стандартів та вимог ThinkGlobal продовжується без змін – у звичайному режимі, із використанням навчальних матеріалівThinkGlobal.

Компанія ThinkGlobal відкрита до залучення у Рівному потужних управлінців та франчайзі для довгострокової співпраці. Детальніше про умови співпраці за e-mail: rivne@thinkglobal.xyz

***

ThinkGlobal – це мережа інноваційних шкіл із демократичною культурою навчання, спрямована на самопізнання та поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на себе, оточення та глобальний світ.