Подати
оголошення

01.11.2018, 08:40

Ветерани та переселенці знайшли нове місце роботи на Рівненщині

Послуги Рівненської обласної служби зайнятості активно продовжують отримувати учасники антитерористичної операції на Сході країни та переселенці з тимчасово окупованих територій і АР Крим.
Із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, послугами скористались 963 безробітних, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 788 осіб. Всього у січні-вересні 2018 року із цієї категорії працевлаштовано 255 осіб, проходили професійне навчання 109 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 42 особи. Профорієнтаційними послугами скористались 878 безробітних.

На Рівненщині працевлаштовуються учасники АТО та переселенці

З початку цього року послуги служби зайнятості отримували 112 внутрішньо переміщених осіб, з них мали статус безробітного 79 осіб, отримували допомогу по безробіттю 58 осіб, 34 переселенці було працевлаштовано, проходили професійне навчання 15 безробітних, 3 особи брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Про що варто говорити на співбесіді й на чому можна "пійматися"

«Станом на 1 жовтня 2018 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 21 безробітний із числа внутрішньо переміщених осіб та 314 безробітних з числа учасників АТО» - повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

За повідомленням з Рівненського обласного центру зайнятості.