10.11.2018, 16:00

Рівненські гімнастки на Чемпіонаті України

15 листопада у Дніпрі стартує Чемпіонат України з художньої гімнастики. Виступатимуть на першості і представниці рівненського СК "Золота осінь".
Всього на змагання від нашої області їде 25 учасниць. Чемпіонат України буде командним і клубним. Тож, у групових вправах виступатимуть спортсменки 2007, 2006 років народження та КМС. Команда 2008 року народження є збірною Рівненщини.

Також в особистому заліку в багатоборстві змагатимуться 4 дівчини КМС із СК "Золота осінь" та 2 Майстрів спорту із ПДМ.

- Дуже серйозно готувалися до одного із найважчих стартів в сезоні. Чемпіонат України це завжди відповідально. Наші спортсменки "обкатали" нові програми. Виступали на серйозних турнірах. Також ми провели відбір на Чемпіонаті Рівненщини. Їдемо з хорошим настроєм та бажанням перемагати, - прокоментувала керівник СК "золота осінь" Марина Болба.Фінішує Чемпіонат України у Дніпрі 19 листопада. І вже 23-25 листопада вже у Рівному відбудеться справжнє спортивне свято. Цьогоріч у місті відбудеться 11 Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Золота осінь". Деталі про ці змагання будуть згодом. - повідомляє Інформаційна служба СК "Золота осінь"
Щасливе Рівне