10.12.2018, 12:00

Рівненський фотомайстер презентує миттєвості

Фото зі сторінки у ФБ - Іванів Назарій

Представлені на виставці 36 робіт майстра, зафіксували миттєвості, впіймані ним у Рівному і його околицях. «Миттєвості» - це перша персональна виставка Назарія Іваніва.
11 грудня 2018 р., о 17.00 год., у Рівненському краєзнавчому музеї відкривається персональна фотовиставка рівнянина Назарія Іваніва «Миттєвості».

У Рівному відкриється фотовиставка в стилі "Ню"

Назарію Михайловичу 37 років. Народився в Тернополі, а згодом сім’я переїхала до Рівного. Закінчив Рівненську школу № 12. Його батько Михайло Іванів - відомий музикант-скрипаль, працював концертмейстером камерного оркестру Рівненської обласної філармонії, заслужений артист України. Зростаючи в сім’ї музиканта, Назарій теж подавав надії на продовження династії скрипалів і почав навчання у Рівненському музичному училищі. Навчання перервав, пішовши на півтора роки на військову службу. Після повернення з армії різко змінив скрипковий смичок на перукарські ножиці. І сьогодні у Рівному Назарія Іваніва добре знають сотні містян, як прекрасного фахівця-перукаря. Як стверджує Назарій, він любить свою професію, відноситься до неї дуже серйозно і творчо.Фотографувати почав ще в шкільні роки, але по-справжньому став займатися фотополюванням років п’ять тому.


Фотовиставка “50 країн Віктора Данилова” переїхала [Анонс]

В кожній світлині автора зафіксовані прості і одночасно чарівні миттєвості життя, що вирує навколо нас. Він вміє бачити через об’єктив фотокамери так, як бачать художники, справжні митці. Його знімки – це пейзажі, портрети, рідне місто, це спостереження за дітьми, простими перехожими. Світлини цікаві не лише за змістом, а й за технічним вирішенням. Назарій чи не єдиний з відомих рівненських фотомайстрів, хто захопився інфрачервоною зйомкою.

У рівненському МБК відбулась символічна фотовиставка

Свої роботи Назарій викладав у соціальній мережі Фейсбук, де привернув до себе увагу і схвальні відгуки багатьох знавців і поціновувачів фотомистецтва.
Щасливе Рівне