20.02.2019, 16:00

Зберігайте спокій: на Рівненщині буде "Арбалет"

Кілька днів в області відбуватимуться контрдиверсійні тренування.
У період з 20 по 22 лютого цього року на території міста Сарни та Сарненського району Координаційною групою Антитерористичного центру при Управління Служби безпеки України в Рівненській області спільно з Військовою службою правопорядку проводитимуться контрдиверсійні тренування.

Антитерористичні та контрдиверсійні заходи здійснюватимуться в умовах максимально наближених до реальних з використанням озброєння та спеціальної техніки.
До участі у навчаннях задіяні підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Рівненській області звертається до краян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.
Усі дії відбуваються в рамках чинного законодавства. Нагадуємо, що згідно із вимогами п.8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 року №92 керівництвом АТЦ СБУ для Рівненської області встановлений «СИНІЙ» рівень терористичної загрози.

За повідомленням прес-групи УСБУ в Рівненській області.

Нагадаємо, нещодавно СБУ відзвітувала, скільки розсекретила шпигунів за рік.

Також оперативники спецслужби задокументували, що куратори з Росії залучали мешканців Дніпропетровської області до поширення у соціальних мережах неправдивих провокаційних матеріалів, які впливають на електоральні настрої населення.
Щасливе Рівне