Коли вигідніше шукати роботу?
Протягом 2019 року конкуренція на ринку праці перебувала на позначці 6-8 резюме на одну вакансію. Найбільш «конкурентними» при цьому були останні місяці року. У листопаді та грудні на одну вакансію припадало більше 8 резюме. Цей період традиційно ненайвдаліший час для зміни роботи, адже наприкінці року компанії менш активно відкривали вакансії.

А от перша половина року виглядає більш привабливо з точки зору конкуренції. У цей час розпочинається реалізація нових проєктів, відбувається розширення бізнесу в різних напрямках, і тому пропозицій про роботу стає більше.
При цьому динаміка вакансій та резюме місяць до місяця свідчить про те, що найбільше зростання амплітуди вакансій було у лютому, коли після свят та затвердження бюджетів і стратегій роботодавці зайняли активну позицію у пошуку співробітників. Певні сплески активності спостерігались також у квітні та червні.
А от резюме більш активно розміщували якраз у другій половині року: вересні-жовтні. Можливо, дається взнаки завершення сезону відпусток, коли видається нагода підбити проміжні підсумки року і подумати, чи влаштовує поточне місце роботи.
Звичайно, не можна забувати, що у кожної сфери є й свої особливості. Так, наприклад, пошукачі профсфери «Початок кар’єри» більш активні у липні та серпні. А вакансії у сфері «Туризм та готельно-ресторанна справа» відчутно зростають у травні та червні.
Хто з підприємців зможе отримати карантинні 8 тисяч гривень?

Кабмін затвердив перелік видів економічної діяльності, за якою ФОПи і наймані працівники у "червоних" зонах карантину можуть отримати допомогу від держави.
переглядів: 319
Робота на Рівненщині: потрібно 200 працівників на новий завод

Будівництво нового деревообробного заводу «Кроноспан Рівне» в селі Городок завершилося. Поки монтажники здійснюють встановлення технологічного обладнання, компанія вже почала набір працівників у штат.
переглядів: 744
Свіжі вакансії на Рівненщині й не тільки

Ринок праці пропонує чимало різноманітних вакансій. Робота є для багатьох професій й за різними запитами.
переглядів: 736
Яку роботу можна знайти на Рівненщині?

Ринок праці пропонує чимало цікавих вакансій. Робота є для багатьох професій й за різними запитами.
переглядів: 2196
Нюансы при поиске и подборе ТОП менеджеров

Поиск ТОП-менеджеров – задача, которая требует профессионального подхода. Именно от уровня компетенции руководителей отделов, директоров и управляющих зависит, насколько успешно будет развиваться предприятие. Если своевременно осознать эту истину, то можно направить свою компанию на верный курс. Однако не всегда закрытие вакансии руководителя складывается с первого раза успешно. Гарантировать результат может только профессиональная команда рекрутеров –Вип Эйчар. Если в вашей компании нет отдела кадров, либо он не справляется с задачей, то это не повод проводить поиски самостоятельно.
переглядів: 966
Яку роботу в Польщі пропонують українцям у 2021 році?

Складно назбирати грошей на придбання квартири, машини, оплату освіти? З такою ситуацією стикається безліч людей. Як знайти вихід із ситуації, якщо хочеться заробляти більше? Найбільш простий, чесний і ефективний спосіб заробити – знайти роботу за кордоном.
переглядів: 86
Яка робота є на Рівненщині й не тільки

Ринок праці пропонує чимало цікавих вакансій. Робота є для багатьох професій й за різними запитами.
переглядів: 3009
У Рівному призначили нового керівника управління освіти

10 березня міський голова Рівного Олександр Третяк, представив колективу управління освіти Рівненського міськвиконкому нового очільника. Ним став Богдан Турович.
переглядів: 1948
Рівненська РДА уже з головою

Президент України призначив очільнника Рівненської державної райдержадміністрації.
переглядів: 1984
Тренінги від Training Space: самоусвідомлення та ефективний особистісний розвиток

Самовдосконалення, вміння правильно оцінити свої недоліки та виправити їх, підкреслити сильні сторони та використати їх максимально ефективно, - ось невід’ємні складові успіху людини в сучасному світі. Однак розібратися в собі самостійно дуже складно, і часом це приводить навіть до негативних результатів.
переглядів: 503