24.03.2020, 11:40

Рівненський ЦНАП припиняє прийом клієнтів: як отримати послуги онлайн

З 26 березня 2020 року Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному призупиняє прийом клієнтів, у зв’язку із загрозою епідемії короновірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні.
Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному працюватиме наступним чином👇:

🌐ОНЛАЙН можна отримати такі послуги, як:

✅ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ за посиланням: https://e-services.msp.gov.ua/.

❗️❗️❗️ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: що перебіг строків поновлення допомоги одинокій мамі та на дітей під опікою зупиняється до завершення карантину, тобто допомогу за поточний місяць Ви зможете поновити після завершення карантину, без втрати державної допомоги.

✅ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ за посиланням https://online.minjust.gov.ua/:
▶️реєстрація фізичної особи підприємцем;
▶️включення відомостей про фізичну особу - підприємця до реєстру;
▶️припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця;
▶️створення товариства з обмеженою відповідальністю, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту;
▶️переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту;
▶️створення громадської організації зі статусом юридичної особи;
▶️реєстрація громадського організації.

✅Отримати послуги У СФЕРІ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ за посиланням: https://map.land.gov.ua/, ❗️під час замовлення послуг необхідно обирати спосіб отримання результату лише 📧 електронною поштою.

✅Усі послуги «ДОЗВІЛЬНОГО ЦЕНТРУ» ТА СЕКТОРУ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ можна отримати засобами поштового зв'язку📬, відправивши документи 📜📨 за адресою: 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2.
❗️☎️0960430043 – гаряча лінія відділу адміністративних послуг та «Дозвільного центру».

✅ПАСПОРТИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ТА ПАСПОРТИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН❗️❗️❗️ буде повернуто до Рівненського міського відділу державної міграційної служби 📍за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 3.
⚠️Для уточнення інформації щодо отримання паспорту, звертаєтеся за ☎️ телефоном: (0362) 67-95-45.

✅Отримати консультації та життєво необхідні послуги У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ можна за ☎️телефоном: (0362) 43-00-43.
❗️☎️0970430043 – гаряча лінія у сфері реєстрації місця проживання.📍Для уточнення інформації, щодо діяльності 🏢 Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному звертаєтеся за ☎️ телефоном: (0362) 43-00-43.

❗️А також звертаємо Вашу увагу, щодо зміни 🕒 графіку роботи Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному:

Усі консультації та послуги засобами телефонного та поштового зв’язку будуть здійснюватися в межах режиму роботи Центру❗️❗️❗️❗️❗️
Щасливе Рівне