Подати
оголошення

18.06.2020, 08:42

Коли почнуть віддавати гроші учасникам пробного ЗНО?

Кошти, сплачені за пробне ЗНО у закладах освіти, повертатимуть учасникам тестування. Назвали точну дату.
І виплати будуть з 1 липня – на це виділили гроші з фонду боротьби з COVID-19. Відповідний порядок повернення коштів Уряд ухвалив 17 червня 2020 року.

“Виплати коштів учасникам пробного ЗНО розпочнуться вже за два тижні – 1 липня – і будуть здійснюватись через відділення ПриватБанку. Учасники пробного ЗНО, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів. Якщо учасник не має картки, він отримає SMS-повідомлення про те, що картка з компенсованими грошима чекає у найближчому відділенні банку”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

МОН передасть банку інформацію від регіональних центрів оцінювання якості освіти щодо всіх учасників, які зареєструвалися з 3 по 24 січня 2020 року для проходження пробного ЗНО 2020 та сплатили кошти за участь у ньому. Передбачається, що повернення коштів розпочнеться 1 липня і триватиме до 1 грудня 2020 року.

На повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО витратять 52 млн 450 тис грн з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua.

Нагадаємо, дитячі оздоровчі табори ще будуть закриті.