16.09.2020, 16:42

Бойовики розгорнули бойову техніку неподалік лінії розмежування, - ОБСЄ

Безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ зафіксував, що противник розмістив озброєння за лініями розмежування.
"За даними звіту СММ ОБСЄ, опублікованого 15 вересня 2020 року, під час виконання спостережного польоту безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ зафіксував порушення з боку російсько-окупаційних військ на непідконтрольній урядові України території.

Так, на Донеччині було задокументовано розміщення озброєння за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання. Зокрема, на полігоні поблизу Новоселівки виявлено сім танків (імовірноТ-72 – 5 одиниць, невстановленого типу – 2 одиниці) і три реактивні системи залпового вогню (БМ-21 «Град», 122 мм). Окрім того, на навчальному полігоні поблизу Покровки зафіксовано три самохідних гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм), десять танків (невстановленого типу) та три буксируваних гаубиці (імовірно Д-30А «Жаба», 122 мм).

Українська сторона СЦКК наголошує, що зазначені факти чітко вказують на порушення Мінських домовленостей та досягнутих 22 липня 2020 року домовленостей щодо заходів із посилення режиму припинення вогню.
Російсько-окупаційні війська і надалі використовують підступну практику та проводять нарощування озброєння та військової техніки. Цим вони вкотре демонструють небажання дотримуватися Мінських домовленостей та взятих на себе зобов’язань у рамках Тристоронньої контактної групи", - йдеться у повідоленні прес-служби штабу ООС у мережі Фейсбук.

До речі, вчора, 15 вересня, через вибух гранати двоє Захисників України отримали поранення.

Нагадаємо, проти українців використовують заборонену зброю. Росія створила загрозливу ситуацію поблизу України. Росія продовжує завозити зброю, техніку та боєприпаси на схід України.