23.09.2020, 10:10

Водіїв попередили про затори через ремонт траси поблизу Луцька

Біля Луцька асфальтують ділянку траси
Водіїв попередили, що час перебування в дорозі через ремонт, може збільшуватись. Тривають ремонтні роботи на ділянці Луцьк – Дачне автодороги Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ (км 4+468 – км 8+150).

Як розповіли в Службі автомобільних доріг області, проєктно-кошторисною документацією на цей відрізок автошляху передбачено конструкцію нового дорожнього одягу з трьох шарів. Зокрема:

115-сантиметрова основа з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші;
10-сантиметровий вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші;
5-сантиметровий верхній шар зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші.
На новий дорожній одяг підрядник надає п’ятирічну гарантію.

Ремонт стартував на початку вересня з робіт по фрезеруванню старого дорожнього покриття. Наступним етапом було влаштування основи, ці роботи вже завершено. Нині активно укладається вирівнюючий шар, уже заасфальтовано ділянку протяжністю понад 2,5 км. Сьогодні дорожня техніка працює поблизу шляхопроводу у селі Дачне.

Водіїв просять врахувати цю інформацію при плануванні поїздки автодорогою Р-14, оскільки час перебування в дорозі може збільшуватись. Під час проведення ремонтних робіт проїзд транспорту ділянкою автошляху Р-14 від вул. Сосюри у м.Луцьку до с.Дачне (км 4+468 – км 8+150) частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Роботи виконує підрядне підприємство ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Джерело: Служба автомобільних доріг у Волинській області
Щасливе Рівне