28.09.2020, 09:20

В Україні оновили зони карантину: де діятимуть найсуворіші обмеження

Зонування почало діяти від 28 вересня.
В Україні від понеділка, 28 вересня, почало діяти

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

В оновленому списку поменшало регіонів у червоній зоні. Якщо раніше у ній було 14 міст та районів, то наразі залишаться тільки два міста. Це райцентр Бережани у Тернопільській області та сам Тернопіль.

В обласному центрі знову відмовидися виконувати суворі обмеження. Тож школи, дитсадки та магазини сьогодні, ймовірно, відкриються і працюватимуть у звичному режимі. Хоча міський голова заявив напередодні, що батьки можуть обирати або  дистанційне навчання, або ходити до школи. Так само і підприємці мають визначитися, чи відкривати магазини і бари. Громадський транспорт теж їздитиме, однак з табличками "спецтранспорт". До салону палон пускатимуть пасажирів лише за кількістю сидячих місць.

Які хворі повинні пройти тест на коронавірус (+ВІДЕО)

До слова, Тернопіль уже втретє із серпня потрапляє у "червону" зону. Жодного разу не виконував приписи МОЗу посилити карантин. Цього разу місто потрапило до суворої зони, бо за останні два тижні там середній показник захворювнності у п'ять разів вищий, ніж в інших областях України.

До "помаранчевої" зони карантину потрапили понад сотня населених пунктів. Серед них шість обласних центрів: Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Хмельницький, Харків та Чернівці. Натомість столиця від 28 вересня переходить на ще слабший - "жовтий" рівень небезпеки.
Щасливе Рівне