Ми у Facebook
07.01.2021, 17:10

В Тернополі завтра карантин не посилять

фото з prm.ua.

З 8 січня, обмеження не посилюватимуть.
Вчора, 6 січня, у Тернополі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.на якому було заслухано інформацію від медичних працівників щодо стану захворюваності на коронавірус у Тернополі станом на початок року.

За словами медиків, впродовж останніх днів у місті не спостерігається приріст захворюваності на COVID-19, натомість, кількість інфікованих жителів знизилася, зменшилася кількість пацієнтів, що перебувають на лікуванні у медичних закладах Тернополя з діагнозом «коронавірусна інфекція», та практично відсутні хворі серед дітей і працівників закладів освіти.

«Зважаючи на це, комісія прийняла рішення не посилювати з 8 січня карантин та не вводити жодних додаткових обмежень на території Тернопільської громади. Діятимуть лише ті протиепідемічні заходи, що були прийняті раніше, - наголосив міський голова Сергій Надал. – Це означає, що з понеділка, 11 січня, в усіх тернопільських школах продовжиться навчання – учні молодших класів відвідуватимуть уроки в звичному режимі, а школярі 5-11 класів – відповідно до змішаної форми навчання. Рекомендуємо також суб’єктам господарювання не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати у звичному режимі», - йдеться на офіційному сайті Тернопільської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міськради.

Нагадаємо, Україна вирішила проблему з транспортуванням та зберіганням вакцин від COVID-19 – МОЗ. Ізраїль оголосив жорсткий карантин.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна
Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ