10.03.2021, 10:10

У Рівному призначили нового керівника управління освіти

Фото пресслужби РМР.

10 березня міський голова Рівного Олександр Третяк, представив колективу управління освіти Рівненського міськвиконкому нового очільника. Ним став Богдан Турович.
Новий керівник управління з 2014 до 2016 р. був заступником з гуманітарних питань голови Острозької РДА, а у 2016-2019 рр. керував Острозькою РДА.

- Освіта - один з пріоритетних напрямків. Ми маємо виховати найбільш ціннісних, патріотичних та успішних дітей. Впевнений, з новою командою, ми зможемо забезпечити комфортні умови для навчання та якісну освіту для наших дітей, - наголосив мер Рівного Олександр Третяк.

Новий очільник управління освіти Рівненського міськвиконкому подякував за довіру та наголосив, що першочерговими для нього є національно-патріотичне виховання та створення максимально комфортних умов для навчання дітей.

- Якісна освіта наших дітей нині - це їхнє заможне життя у майбутньому. Якісна освіта - це висококваліфіковані вчителі та комфортні умови для навчання. Це все планую реалізувати будучи на посаді керівника профільного управління, - додав керівник освіти Рівненського міськвиконкому Богдан Турович.

До слова, минулий очільник профільного управління Василь Харковець залишається працювати на посаді першого заступника управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

Нагадаємо, Рівненська РДА уже з головою
Щасливе Рівне