13.03.2021, 23:50

Яку роботу в Польщі пропонують українцям у 2021 році?

Складно назбирати грошей на придбання квартири, машини, оплату освіти? З такою ситуацією стикається безліч людей. Як знайти вихід із ситуації, якщо хочеться заробляти більше? Найбільш простий, чесний і ефективний спосіб заробити – знайти роботу за кордоном.
Цікавить робота в Польщі для українців і оплата? Більше інформації про зарплату та актуальні вакансії ви можете подивитися на сайті visa-pro.com.ua. Працевлаштування у польських компаніях – найбільш простий та безпечний варіант заробити.

Роботу в цій країні вибирають з кількох причин. По-перше, тут європейські зарплати, і можна заробляти в декілька разів більше, ніж в Україні. По-друге, немає необхідності далеко їхати, достатньо просто перетнути один кордон. По-третє, тут ви не зіткнетеся з проблемою мовного бар’єру, адже можна легко влаштуватися, навіть без знання мови. І, нарешті, по-четверте, польські компанії пропонують безліч вакансій в різних сферах, в тому числі:

• на будівництві;
• у сфері обслуговування;
• в сільському господарстві;
• на складах;
• на виробництві та ін.


Як влаштуватися на роботу в Польщі?


Як бачите, сфер для працевлаштування в Польщі є чимало, тому в кадрових агенціях вам зможуть підібрати різні вакансії. Чому варто звертатися до посередників і скільки це коштує? Відповімо на ці питання.

Компанії з працевлаштування пропонують цілий спектр послуг, в тому числі:

• підбір вакансії;
• допомога в отриманні запрошення від роботодавця;
• інформаційний супровід;
• допомога в отриманні візи;
• бронювання житла та ін.

Перелік послуг залежить від того, в яку компанію ви звернетеся. Вам потрібно буде чітко розповісти про свій досвід роботи в Україні, про те, що ви знаєте і вмієте. Наприклад, перевагою може бути знання польської або англійської мови, наявність водійських прав, наявність досвіду в конкретній сфері тощо. На підставі вашого запиту в компанії вам зможуть підібрати ряд вакансій, з яких ви виберете кращу. Ви можете вказати, в якому місті хотіли б працевлаштуватися – наприклад, в Любліні, Ополе, Катовіце, Лодзі, Щецині та ін.

Чому краще влаштовуватися через спеціалізовану компанію? Можливо варто спочатку пошукати вакансії в інтернеті? Напевно, це найактуальніше питання, яке ставлять заробітчани. Але якщо ви хочете гарантовано отримати свою зарплату, мати хороші умови праці, працювати легально і бути впевненим, що вас не депортують – тоді однозначно варто звертатися в професійну компанію з працевлаштування! На жаль, багато українців вже потрапили в руки шахраїв, і якщо ви не хочете повторити їхній шлях, вибирайте тільки перевірене кадрове агентство та влаштовуйтеся офіційно.


Актуальні вакансії


Якщо вам потрібна робота за кордоном для жінок або чоловіків, ви можете бути впевнені, що для вас знайдеться як мінімум кілька вакансій, з яких ви зможете обрати кращу. Залишається з’ясувати, які вакансії на роботу в Польщі пропонують українцям. Серед найактуальніших пропозицій:

• для жінок: пакувальниця, покоївка, сортувальниця, швачка, хостес, збиральниця врожаю, кухар, офіціантка, прибиральниця та ін.;
• для чоловіків: зварювальник, будівельник, далекобійник, тракторист, масажист, пакувальник, зварник, вантажник, різноробочий і ін.

Зазвичай польські компанії пропонують погодинну оплату праці. Чоловіки заробляють від 10 до 15 й більше злотих за годину, жінки – в межах 9-12 зл/год. Оплата може бути й більшою, все залежить від досвіду, складності роботи, відповідальності тощо.

Не забувайте: щоб легально влаштуватися на роботу і працювати по контракту, вам потрібно буде відкрити робочу візу. Будь-які питання вам допоможуть вирішити в компанії з працевлаштування!
Щасливе Рівне