Подати
оголошення

13.04.2021, 14:25

Як навчитися засинати за 5 хвилин - військовий метод

Заснути за 5 хвилин - реально. Популярний військовий метод, про який вперше повідомив Шарон Акерман, узятий з книги під назвою "Розслабся і виграй: виступ на чемпіонаті", інформує Ukr.Media.
За словами Акермана, в передпольотній школі ВМС США була розроблена програма, яка допомагає пілотам заснути за 2 хвилини або менше. Пілотам потрібно було близько шести тижнів практики, але це спрацювало — навіть після того, як вони випивали кави і чули постріли на задньому плані. Дослідники стверджують, що ця практика працювала навіть для тих, кому потрібно було спати сидячи!

Суть військового методу:

Розслабте все обличчя, включаючи м'язи рота.
Опустіть плечі, щоб зняти напругу і опустіть руки вздовж тіла.
Видихніть, розслабивши груди.
Розслабте ноги, стегна й ікри.
Очистіть свій розум на 10 секунд, представивши яку-небудь розслаблюючу сцену. Це може бути хоч луг з квітами, хоч захід у моря.
Якщо це не спрацює, спробуйте вимовляти слова "не думай" про себе знову і знову протягом 10 секунд. Протягом наступних 10 секунд ви повинні заснути!


Якщо це не працює для вас, можливо, доведеться попрацювати над основами військового методу: диханням і розслабленням м'язів — цей метод має наукові докази того, що він працює. Головне — повністю розслабити м'язи. Ви можете перед цим прийняти ванну з англійською сіллю, яка відома своїми розслабляючими властивостями. Також сконцентруйтеся на диханні і постарайтеся ні про що не думати. Звичайно, це найбільш складний момент, але що поробиш, вчені кажуть, що це працює.