Подати
оголошення

14.04.2021, 22:18

Пошук закладів у Рівному через Локатор

Як ви дієте, коли вам треба знайти якусь організацію? Часто люди питають перехожих або блукають вулицями у пошуках потрібного закладу. Цілком можливо, що такі пошуки можуть вас не задовольнити та заберуть дуже багато часу.
Хоча насправді сучасні технології дозволяють знаходити потрібне місце в лічені хвилини. Для цього є сервіс Locator.ua, що працює зі смартфона чи веб-версії.

Як Локатор допомагає у пошуках закладів у Рівному


Локатор можна сміливо назвати першим українським онлайн-довідником. Раніше подібних загально національних продуктів на нашому ринку не було. А зараз електронний довідник з онлайн мапою працює у будь-якому регіоні України цілком безкоштовно.

Як сервіс допомагає користувачам?


Якщо, ви в незнайомому районі чи місті шукаєте перукарню, взуттєву майстерню, медичну лабораторію, автосервіс, салон краси або нотаріальну контору, все, що потрібно – ввести запит із власного телефону. Дати системі можливість визначити ваше місцезнаходження та отримати контактні дані всіх закладів, що є поруч.

Припустимо, що ви шукаєте, де зробити манікюр в Рівному. Локатор видав вам салони та приватних майстрів за вашою локацією. Що обрати потрібного майстра, ви можете почитати відгуки на Locator.biz інших клієнтів, оцінити ціни, розклад роботи, отримати точну адресу та іншу важливу інформацію.

Ці опції дуже полегшують життя, тому що дозволяють здійснювати пошук по вулицях, мікрорайонах, локаціях, за якими ви знаходитесь. Онлайн-мапа прокладає маршрут до потрібного закладу незалежно від того, далеко він чи поруч. Локатор істотно заощаджує час користувачам, та допомагає власникам привертати увагу клієнтів.

Чим корисний Локатор для власників бізнесу?


Сервіс працює за простим алгоритмом. Спочатку збирає дані про компанії – перукарні, готелі, ресторани, магазини, клініки, автомайстерні, заклади, що надають будь-які послуги. Потім зберігає ці дані на ресурсі. Коли користувачі шукають потрібні організації, то Локатор пропонує їм варіанті релевантні пошуку. Також відбиває адреси, номери телефонів та посилання на сайт, якщо він є у компанії.

Чим це вигідно для власників? Це безкоштовна рекламна платформа, яка не просто привертає увагу до вашого закладу, спонукає клієнтів звертатися до вас. Сервіс не має обмежень за кількістю послуг або закладів. Також Локатор – безкоштовне джерело органічного трафіку на ваш сайт. Його користувачі цілком можуть стати клієнтами вашої компанії. Звичайно, якщо у вас виникне бажання скористатися розширеними опціями сервісу, то ви завжди зможете придбати додатковий пакет послуг.

Скористайтеся сервісом Локатор для пошуку інформації чи розміщення своєї компанії в онлайн-каталозі та на мапі.