Подати
оголошення

19.04.2021, 23:16

Де в Україні можна добре та стабільно заробляти — сервіс таксі «Болт»

У великих містах з великою кількістю населення завжди буде популярна така професія, як таксист. Навіть за умови наявності громадського транспорту послуги таксі були, є та будуть актуальними.
Однак щоб стати таксистом, необхідна наявність власного автомобіля, який є далеко не у всіх охочих. І навіть якщо транспортний засіб є, то найчастіше його зовнішній вигляд або технічний стан не задовольняє вимогам перевезення пасажирів. Для охочих працювати сервіс таксі під назвою Bolt в Україні пропонує роботу на постійній основі. При цьому водії можуть працювати як на власному автомобілі, так і на транспортних засобах, що надаються компанією.

За яких умов можна стати водієм в компанії таксі Bolt


Існує ряд вимог, за якими охочі стати партнерами сервісу таксі Bolt можуть бути прийняті на роботу. Причому вони стосуються не тільки працівника, але і його особистого транспортного засобу. До основних вимог для водія відносяться наступні критерії:

• наявність прав з відкритою категорією B;
• досвід водіння не менше трьох років, бо клієнти сервісу повинні бути впевнені у своїй безпеці під час їх перевезення;
• вік від 18 років. Особи, молодші за вказаний вік, на роботу в таксі не приймаються.

Якщо вважаєте за краще працювати на власному транспорті, що в компанії Bolt вітається, тоді це можливість отримання максимального доходу. Стати водієм однієї з найбільших компаній таксі можуть автовласники транспортних засобів, які були випущені не пізніше 2003 року виробництва і при цьому мають не менше 4 дверей, що дозволяє забезпечити комфортну посадку пасажирів. Крім того, керівництво компанії не допускає до роботи автомобілі марки Lanos і Sens та модельного ряду ВАЗ. Виняток цих видів транспортних засобів говорить про підвищену комфортність сервісу таксі Bolt.

Переваги роботи в компанії


Водії, прийняті на службу таксистами в сервіс «Болт», відзначають наступні переваги:

1. Можливість вибору індивідуального графіка роботи та охоплюваного радіуса. Це одна з головних переваг, завдяки якій можна заробляти у будь-який зручний час.
2. Процес працевлаштування займає не більше однієї години часу після подачі відповідної заявки. Коли заявка буде затверджена, для чого повинні бути дотримані всі умови, водій може виїжджати на роботу.
3. Отримання додаткового прибутку шляхом брендування автомобілю. Для цього транспортний засіб обклеюється логотипами, наклейками та рекламними банерами. Якщо водій добре ставиться до роботи, то компанія додатково нараховує бонуси.
4. Можливість оформлення страхового поліса за пільговими тарифами, а також надаються знижки на заправку палива.
5. Відсутність обов'язкових планів — таксист може самостійно вибрати навантаження, що безпосередньо впливає на його заробіток. Чим більше часу водій працює, тим відповідно вище його добовий прибуток.
6. Стабільні виплати заробітної плати. Терміни нарахування обговорюються під час приймання на роботу.
7. У партнерів можуть виникнути різні питання, відповіді на які можна отримати, звернувшись до цілодобового сервісу служби підтримки 24/7.До компанії Bolt приходять працювати водії від конкурентних організацій. Все тому, що сервіс гарантує безперешкодний потік клієнтів в будь-якому районі великих міст України: Київ, Харків, Львів, Одеса. Якщо шукаєте високооплачувану роботу в Україні, то сервіс Bolt приймає водіїв та гарантує стабільно високий дохід, який залежить безпосередньо від відпрацьованого часу.