27.04.2021, 15:50

27 квітня: астрологічний прогноз для усіх знаків Зодіаку

Дізнайтеся, що передбачають астрологи.
Овен
Хочеться рухатися вперед швидко, а виходить тільки повільно. Що ж, пора зрозуміти, які хвости Вам ще потрібно підібрати. Поспішаючи назустріч майбутньому, легко випустити з уваги справи, які вимагають Вашої уваги зараз. Сьогодні у Вас є шанс підготуватися до прийдешнього як слід!

Телець
Не варто надто вже заглиблюватися в причини, які спонукають інших критикувати Вас. Те, що здається Вам заздрістю або навмисною відмовою підтримати Вас, може мати зовсім інше підґрунтя. Ймовірно, ситуація іншої людини, - зовсім не те, чим здається. Він сам потребує терпіння і розуміння з Вашого боку.

Близнюки
Ми всі знаємо, що часом про незроблене шкодуєш більше, ніж про скоєне. Саме тому до помилок варто ставитися простіше. Не варто занадто лаяти себе, якщо якийсь крок приніс більше жалю, ніж радості. Може бути, що Ви все зробили правильно. Потрібно тільки дочекатися доказів - а вони будуть.

Рак
Навіть якщо у Вас є великий досвід в якійсь ситуації, тут і зараз доведеться зайняти позицію стороннього спостерігача. Ідеї, плани, міркування інших людей, можливо, не такі хороші, як те, що могли б запропонувати Ви. Але дайте людям шанс поділитися своїм баченням. Ви зрозумієте, коли прийде час вставити свої мудрі п'ять копійок.

Лев
І знову Ви опиняєтеся в ситуації, коли потрібно зробити щось добре, а значить, доведеться робити це самим. Але це і зайве, і просто нечесно, особливо якщо Ви поклалися на когось, а людина Вас підвела. На жаль, буває так, що проблем від делегування більше, ніж користі. Доведеться взяти всю відповідальність на себе - але про це рішення Ви в результаті не пошкодуєте.

Діва
У питанні реального погляду на речі Ви випереджаєте інших людей. Вони можуть приховувати від Вас певні факти, думаючи, ймовірно, що таким чином виграють час для себе. Але бідолахи просто недооцінюють Вас. Якщо чиясь скритність почне дратувати, ініціюйте розмову.

Терези
Чим більше Ви віддаєте в певній галузі, тим більшого від Вас чекають, так що будьте обережнішими з прецедентом, який встановили або ось-ось встановите. Що б Ви не робили, знайте міру, щоб на Вас не поклали ще більше навантаження. Якщо така кількість відповідальності - перебір для Вас, проявіть ініціативу і розвантажте себе.

Скорпіон
Ви прекрасно бачите, що інша людина ось-ось зробить помилку. Але чи повинні Ви проявити ініціативу і вказати на проблему? У Вас сьогодні буде сильне прагнення до контролю, і через це Ви будете схильні надмірно втручатися в чуже життя. Якщо вважаєте, що це необхідно - вперед; але особливої ​​вдячності не чекайте.

Стрілець
Навіть якщо Ви не хочете виступати посередником і відновлювати гармонію, яку не порушували, цим доведеться зайнятися. Людям потрібна думка з боку - і Ви якраз можете її запропонувати. Але знайте, що якщо Ви утрутитеся, виплутатися потім буде дуже важко - хіба що тільки з самого початку будуть встановлені певні правила і кордони.

Козеріг
Щось, що Ви так вдало замели під килимок, знову повернеться в Ваше життя і потребуватиме вирішення. Не намагайтеся переконати себе, що ця справа в минулому, і нехай в минулому і залишається. Якщо питання повертається знову, хоч і здавалося, що воно вирішено, як мінімум уважно вислухайте того, хто його підняв.

Водолій
Зараз у Вашому світі все як в тумані. Можливі лінь та нехлюйство. Може здаватися, що якась, здавалося б, дрібниця зажадає зосередженості і безроздільної уваги. Багато що - не те, чим здається. Частіше нагадуйте собі про це, і зможете уникнути багатьох проблем.

Риби
Будьте обережні з тим, що може здаватися очевидним до болю. Воно - не те, чим здається, а ще може серйозно Вас відволікти. Обачність зараз зовсім не зашкодить. Зрештою, не все те золото, що блищить. Якщо інтуїція підказує, що щось занадто добре, щоб бути правдою, швидше за все, відчуття Вас не підводить.