08.06.2021, 10:23

Двоколісне диво: Ninebot Mini — найпопулярніший гіроборд серед українців

Гіроборди давно перестали вважатися простою підлітковою забавою. З кожним днем все більше людей відкривають для себе зручний та швидкий спосіб пересування, що дозволяє легко маневрувати й долати значні відстані, при цьому просто стоячи на невеличкій платформі.
За даними E-Katalog, в інтернет-магазинах України представлено понад 70 моделей гіробордів (https://ek.ua/list/1192/). І серед них є безсумнівний фаворит аудиторії: майже 17% користувачів порталу віддають перевагу моделі Ninebot Mini.

Ninebot Mini здатний розганятися до 16 км/год, при цьому долаючи до 30 км шляху на одному заряді. Попри компактні розміри, він легко витримує вагу не тільки дитини, а й дорослої людини до 120 кг. Потужний електродвигун дозволяє бордові долати підйоми до 15°, що важливо для комфортного пересування в міських умовах.

Кермова стійка з м’якими упорами для колін забезпечує додаткову підтримку. З метою підвищення безпеки виробник оснастив Ninebot Mini габаритними вогнями та передовою системою самобалансування для збереження рівноваги. Ще одна корисна опція моделі — можливість віддаленого управління зі смартфона через спеціальний додаток.

Скільки ж коштує таке задоволення? За даними E-Katalog, ціна Ninebot Mini в інтернеті коливається в діапазоні від 6 050 грн до 14 000 грн (станом на травень 2021 року). Ознайомитись зі списком продавців та їхніми розцінками можна на ek.ua.
Щасливе Рівне