10.06.2021, 18:40

Якісний ремонт турбін у Рівному

Несправна турбіна може завдати значну шкоду вашому двигуну і змусити вас витрачати більше грошей на паливо й мастило, ніж зазвичай.
Якщо вам потрібен ремонт турбін у Рівному, компанія Centr Turbin до ваших послуг. Наші співробітники мають все обладнання для виконання необхідних робіт. Наші професіонали завжди готові надати безкоштовну консультацію за будь-яким питанням, пов'язаним із силовими агрегатами.

Як турбіна впливає на роботу двигуна?


Принцип дії турбокомпресора доволі простий. Відпрацьований газ покидає двигун і переходить у турбіну, заводячи її. Від цього починає працювати компресор, нагнітаючи тиск. Тобто турбіна — це гаряча повітряна помпа, яка закачує повітря у двигун. Від роботи силового агрегату останній отримує такі переваги:

• збільшення кількості обертів;
• скорочення витрат палива;
• зменшення обсягу викиду відпрацьованих газів, що сприятливо позначається на довкіллі.

Про несправність турбокомпресора свідчать такі ознаки:

• шипіння, тріск і інші шуми при роботі турбіни;
• чорні або сині вихлопні гази;
• протікання мастила;
• збільшення споживання мастила або палива.

Усі ці ознаки можуть сигналізувати про серйозні проблеми, тому потрібно якомога швидше звертатися за діагностикою до сервісного центру.


Де замовити ремонт турбін у місті Рівне?


Стежити за справністю турбіни та вчасно заміняти зношені запчастини вкрай важливо і для вашого автомобіля, і для гаманця. У СТО при проблемах із силовими агрегатами часто пропонують купити нову турбіну, причому з істотною націнкою. Наші спеціалісти готові взятися за найтяжчі випадки та вдихнути нове життя у ваш турбокомпресор.

З вашим турбонаддувом будуть працювати лише кваліфіковані працівники з багаторічним досвідом роботи. Також на нашому сайті ви можете купити нову турбіну оригінальної якості. Також для економії ми пропонуємо вживані агрегати — всі вони ретельно перевірені нашими спеціалістами, тому в їх справності ви можете бути впевнені.

Веб-сайт: https://centr-turbin.com/ua
Номер телефону: (096)-882-33-11
Щасливе Рівне