18.07.2021, 01:10

Контурна пластика губ: її особливості, виконання та ефективність

Учені зробили досить цікавий дослід – визначали на що у зовнішності жінки чоловіки звертають увагу у першу чергу. І виявилося, що це губи. Тому більшість представниць прекрасної статі роблять усе, щоб губи були максимально привабливими. Наприклад, використовують яскраві губні помади та не тільки.
Останнім часом популярності набула контурна пластика губ – процедура, яка дозволить отримати вуста гарної форми. Популярність цієї процедури обумовлюється тим, що красиві губи здатні омолодити обличчя, зробити його більш виразним, спокусливим та чуттєвим. До того ж така процедура дозволяє додати жінці впевненості у собі.

Що собою представляє контурна пластика губ


Контурна пластика – процедура яка передбачає введення під шкіру різних філерів. У якості основи використовуються гелі на гіалуроновій кислоті, тому стан тканини куди вводяться філери, покращується. Якщо точніше, шкіра зволожується, стає більш пружною та доглянутою. Це природна речовина, тому організм практично не реагує.

Контурна пластика може використовуватися у безлічі випадків. Навіть якщо вам просто хочеться зробити риси обличчя більш виразними. Але зазвичай вона використовується, якщо присутні наступні проблеми:

• Губи мають недостатній об’єм. Наприклад, якщо від природи вам досталися тонкі, майже непомітні губи і хочеться це виправити.
• Вуста сухі, що викликає дискомфорт у їх власниці.
• Губи не мають чіткого контуру, тому навіть нанесена помада виглядає неакуратно.
• Куточки рота опущені, тому у людини постійно незадоволений та сумний вираз обличчя, навіть якщо таких емоцій вона не відчуває.
• Форма рота асиметрична, тому виглядає не дуже естетично. Або якщо асиметрії немає, але губи мають не дуже привабливу форму (за думкою їх власниці).

Звісно, ці проблеми не є настільки серйозними, але якщо вони завдають дискомфорт, то чому б не виправити дефект та отримувати від свого віддзеркалення візуальне задоволення.

Як відбувається процедура контурної пластики


Корегувати форму губ можна тільки після того, як пройдете консультацію у лікаря. Якщо немає ніяких протипоказань, можна розпочинати процедуру. Спочатку на зону, яку будуть обробляти, наносять спеціальний гель з анестетиком. Він дозволить пройти процедуру без болю. Навіть якщо певний дискомфорт збережеться, він буде мінімальним. Загалом процедура буде тривати приблизно 30-40 хвилин, але багато чого залежить від індивідуальних особливостей людини та технології, яку використовує лікар.

Філери можуть бути введені двома способами:

• Тонкою голкою, призначеною спеціально для того, щоб зробити точковий вплив. За допомогою такого методу можна добитись тонких але чітких ліній. Ідеальне рішення для мінімальної контурної пластики.
• Атравматична канюля. Цей спосіб використовується не просто для того, щоб означити контур, а щоб збільшити обсяг губ. Він має менший травматизм, тому після нього майже не з’являються синці.

Щоб філер більш рівномірно розподілився під шкірою, лікар зробить незначний масаж. Ефект після нього видно практично відразу. Губи стають зволоженими, наповненими, окресленими чіткіше. Звісно, може бути набряк, але він незначний та не сильно відзначається на зовнішньому вигляді. Також в області корекції можуть відзначатись незначні синці. Ця реакція організму звична та відносно швидко проходить.

Процедуру можна повторювати та доповнювати, але мінімальний термін для перерви між процедурами складає близько тижня. А в ідеалі, 10 днів. Щоб зона швидше прийшла у форму, потрібно дотримуватись певних рекомендацій. Наприклад, регулярно проводити обробку протягом 2 діб після процедури, використовуючи дезинфікуючий розчин, не фарбувати губи та не цілуватися. Також на тиждень варто відмовитись від лазні та сауни.

Ефект тримається до року, після чого філери будуть поступово розсмоктуватись та виводитись з організму без шкоди для нього. За бажання процедуру можна повторити.
Щасливе Рівне