18.08.2021, 11:48

У Луцьку відбудеться яскравий фестиваль живої історії

На відвідувачів заходу чекають інтерактивні локації
У День Незалежності у замку Любарта відбудеться фестиваль «Україна крізь віки». Про це інформує пресслужба клубу середньовічного бою "Айна Бера Луцьк".

На відвідувачів заходу чекають інтерактивні локації: середні віки, козаки, період війни 1812 року, Перша світова війна та визвольні змагання України 1917-1921 років, Друга світова війна, Українська повстанська Армія, сучасні військові формування.

На усіх локаціях можна буде торкнутись до озброєння воїнів, дізнатися більше про ту чи іншу історичну епоху, поспілкуватися з реконструкторами, взяти участь у майстер-класах володіння зброєю, а також почастуватися стравами минулих часів. Крім того, відбуватимуться ярмарок та майстер-класи від знавців ремесел.

Відбуватиметься фестиваль 24 серпня, у вівторок, з 11:00 до 18:00 у мурах Луцького замку. Вартість вхідних квитків 80 гривень для дорослих та 50 гривень для дітей від 6 до 14 років.

Організатори фестивалю: Клуб середньовічного бою «Айна Бера Луцьк», Козацьке Стрілецьке Братство, Клуб любителів військової історії, Військово-історична група «Азимут».Щасливе Рівне