10.09.2021, 23:35

Щастя сім'ї – внесок у розвиток міста і країни!


Подружжя Чубаїв без перебільшення можна назвати унікальним: вони разом вже впродовж одинадцяти років, виховують чотирьох прекрасних хлопчиків,
мають багато спільного в професійній діяльності, їм обом мешканці Рівного довірили представляти інтереси виборців у Рівненській міській раді.
А ще вони є прикладом великої любові до людей та Бога. Тетяна та Олександр ЧУБАЇ – у рубриці “Підсумки року” відверто про сім’ю, любов до Бога, депутатську та професійну діяльність.

– Ви вже разом упродовж одинадцяти років. Скажіть, сімейне життя – це легкий чи складний шлях? Труднощі та випробування загартовують сім'ю?
Олександр: Сім’я – це дуже велика цінність для мене. Але не можна сказати, що шлюб та подружнє життя – це дуже просто. У нас також були різні періоди в житті, але Бог дав нам сил, щоб пройти усі випробування. Всі ми неідеальні, але ми вчимося прощати та гуртуватися навколо Божого слова.
Насправді шлюб – це щоденна праця. І щоб ваша сім'я була щасливою, потрібно докладати багато зусиль, чимало ресурсів: духовних, матеріальних, психологічних. Але навіть коли важко, треба казати собі, що всі ці зусилля – це внесок у своє власне майбутнє, майбутнє дружини, дітей, внуків, власного роду, внесок у майбутнє держави Україна, в нашу незламну націю.– Який ваш найяскравіший спогад року, що минає?
Тетяна: У цьому році Бог подарував мені мільйон чи навіть мільярд, але не матеріального світу, а світу емоцій і щастя. Найбільшим нашим щастям у 2018 році стало народження нашого четвертого синочка Андрія. І тепер у нашому домі ще більше веселого дитячого сміху. Коли руки, здається, опускаються і сил не так багато, ці чотири пари очей дарують мені майбутнє, щастя, позитив і бажання й натхнення радіти кожному новому дню!
Не буду приховувати, що були і моменти випробувань, коли люди говорили про мене погано. Але найголовніше, що я залишаюся чесною перед собою, перед Богом і це робить мене вільною від думки оточуючих. Переконана, що ті люди, які “хамелять”, зводять наклепи на інших – це глибоко нещасні люди, які цим виражають свій внутрішній світ. Щасливі ж люди живуть в іншій реальності.

– Пані Тетяно, а як вдається займатися вихованням чотирьох дітей і навіть працювати?
Тетяна: Чоловік – це моя опора та підтримка. Знаю, що разом, з Божою поміччю, у нас все вдасться. Звичайно, мені не дуже все легко вдається, бо доводиться багато працювати, але якщо ти правильно плануєш свій час, то все на своїх місцях: і дім, і робота, і навіть відпочинок. Кожного дня я читаю Біблію, саме Бог дає мені всі сили, дає мудрість, дає радість і мир у серці. І на всі випробування, які приходять у життя, ти можеш реагувати легко, коли Бог дає тобі багато сили і ти її просиш.– А ви планували стати багатодітною сім'єю? Виховання чотирьох дітей – це ж велика відповідальність.
Тетяна: Звісно, діти – це велика відповідальність. Нам хочеться їх виховати на принципах любові до людей та Бога. А якщо говорити, чи ми планували чотирьох дітей, скажу, що ми насправді не завжди планували мати велику сім'ю. Але після народження першого сина кілька років у нас не було дітей і ми навіть розглядали варіант створення будинку сімейного типу, щоб зробити ще кількох дітей щасливими, щоб вони жили в родині. Але в той же час через сімейні обставини нам не вдалося цього зробити. Через деякий час Бог почув наші молитви – тепер у нас четверо прекрасних синочків. Хоча мрія про будинок сімейного типу нас не полишила і досі, тож на все воля Божа!

– Знаю, що ви, пане Олександре, були одним з організаторів Ходи за сімейні цінності, яка вже не вперше відбувається у Рівному. Розкажіть про це детальніше.
Олександр: Ми вболіваємо за те, щоб у нашій країні було більше щасливих, міцних сімей. Ми переконані, що Бог створив чоловіка та жінку, не інших суб’єктів, і тому тільки родина, в якій є чоловік та жінка, здатні бути щасливими та виховати дітей у любові до ближнього та Бога. У Рівному у 2018 році вже втретє відбулася Хода на підтримку сімейних цінностей. Ми бачимо, що кожного року нас підтримує все більша кількість людей, і це дуже приємно. Крім того, цьогоріч в області вже вдруге відбувся Молитовний сніданок, а також я є учасником Духовних ранків, де спільно з керівниками області християнські та громадські лідери вивчають Святе Письмо та обговорюють, як застосовувати біблійні істини в нашому житті.

– Розкажіть, яким цей рік був для вашої професійної діяльності? Якими принципами керується подружжя Чубаїв у своїй роботі?
Олександр: Я працюю у сфері нотаріату, дружина – у сфері нерухомості. Що ми не робили б, які професійні операції не здійснювали б, ми прагнемо, щоб всі дії відбувалися без помилок, наші клієнти були задоволені, а також щоб наша праця допомагала усій нашій команді на шляху до успіху.
Особисто я за шість років своєї нотаріальної діяльності зміг допомогти близько 10 тисячам клієнтів. А також цьогоріч на прохання управління юстиції я здійснював нотаріальну діяльність у Дубровиці, щоб допомогти там людям з надання нотаріальних послуг. Адже до цього там були труднощі в цій сфері.
Тетяна: У своїй професійній діяльності я керуюся принципом ідеального сервісу. Переконана, що, надаючи будь-яку послугу, ми повинні робити наших клієнтів щасливими. І загалом, будь-яку дію, яку ви робите, треба зробити з любов’ю. І тоді це буде на благо людей.

– Ви унікальна родина, в якій і чоловік, і дружина є депутатами Рівненської міської ради. Як вдалося отримати таку підтримку рівнян?
Тетяна: Ми ніколи не “ганялися” за політичними брендами та не “кидалися” гучними гаслами. Для нас головне – підтримка людей, які проживають у наших округах і для яких ми можемо бути корисними. Якщо завдяки нашій депутатській діяльності рівняни відчувають покращення: благоустрій, захист інтересів, ремонт доріг, дворів, то це для нас найкраща подяка.
Олександр: Для нас ніколи головним не було бажання зайняти якісь крісла, акумулювати в своїх руках владу, наша головна цінність – допомогти людям. Наскільки це нам вдається... часом – на краплинку, часом більше. Ми допомагаємо нужденним рівнянам за їхніми зверненнями: ліками, продуктами… Також є ті, кому ми допомагаємо порадами у вирішенні тих чи інших питань, представленням їхніх інтересів у міські раді, щоб донести важливість асфальтування тієї чи іншої вулиці, встановити спортивний чи дитячий майданчик, провести благоустрій подвір’я…– Про що мріє родина Чубаїв у прийдешньому році?
Тетяна: Моя глобальна мета – щоб наша Україна стала країною щасливих людей. Мова йде про внутрішнє щастя, яке не змінюється від впливу зовнішніх чинників. Хочеться, щоб все більше людей розуміли своє призначення та відновлювали стосунки з Богом. Впевнена, добро обов’язково переможе!
Олександр: Ми радіємо тому, що маємо можливість жити, творити, виховувати дітей, допомагати іншим. Вірю, в нас будуть сили і можливості робити це і в році прийдешньому. Жити для людей та Бога – наші плани на кожен новий день. А глобальна мета – вічне життя з Богом, чого і всім бажаємо!
Щасливе Рівне