20.09.2021, 08:10

Справжня італійська піца від ресторану Monopizza в Чернігові

Скуштувати італійську піцу у самому серці країни – чому б ні? Сучасне обладнання та чудові рецепти дозволяють нам пропонувати своїм гостям найкраще.
Доставка піци в Чернігові від ресторану Монопіца дозволить насолоджуватися найкращими стравами від професійних кухарів.

Особливості ресторану Monopizza


Ресторан Monopizza в Чернігові з`явився нещодавно, але досить швидко знайшов прихильників. Багато людей все завітали до закладу та відмітили чудові страви в меню та особливий смак їжі.

Заклад працює з клієнтами у залі. Невеличке приміщення приймає досить багато гостей, але більшість замовлень відправляють за адресами клієнтів. Заклад успішно працює на доставку, саме ця послуга користується попитом.

Монопіца – це еталон швидкості. Завдяки використанню сучасного обладнання ресторан досить швидко готує будь-які страви. При цьому ніколи тут не використовують напівфабрикати, не мають заготовки на декілька днів. Усе максимально свіже та якісне. Тому й смак страв вражає ніжністю.

Приблизний час доставки складає десь близько 30 хвилин. Звичайно, усе залежить від відстані та ситуації на дорогах. Але більшість замовлень привозять до клієнтів саме за півгодини. Це вражає та збільшує попит. У сучасному світі немає часу на очікування.

Що в меню ресторану?


Заклад Monopizza запрошує спробувати справжні італійські страви. Тут відтворили рецепти сонячної країни, щоб запропонувати клієнтам найкраще. Але є деякі сюрпризи – страви з аутентичним смаком, які відтворюють вподобання українців.

Меню досить широке. У ньому клієнти завжди знайдуть:

1. Піцу – рецепти з ковбасами, сирами та ананасами, грушею, смачними грибочками та спеціями. Асортимент дозволяє експериментувати зі смаками. Серед варіантів є типові італійські пропозиції, а для поціновувачів оригінальних речей представлена піці Козацька з інгредієнтами на кшталт української кухні.
2. Салати – для різноманіття на столі тут запропонують смачні салати зі свіжих овочів з чудовими додатками. Можна обирати салати як додаткову страву або у якості основної.
3. Фокачо – типові італійські закуски. Вони також відрізняються смаком, бо мають різні додатки. Основою рецепту стають сушені шматочки тіста або булочки.
4. Десерти – декілька різновидів солодощів, які готують виключно за власними рецептами. Кухарі досить ретельно відносяться до приготуванні ніжних ласощів, тому вони дуже подобаються дітям та дорослим.
5. Напої – серед пропозиції звичні для нас напої, які можна придбати у кожному магазині, та декілька нестандартних пропозицій. Найбільше клієнти замовляють напої власного приготування, які мають неповторний смак.

Обирайте меню своєї мрії в Monopizza, замовляйте доставку за адресою та все за півгодини ви зможете насолодитися чудовим смаком страв за італійськими рецептами. Ресторан швидко стане вашим улюбленим закладом, до якого ви будете повертатися досить часто.
Щасливе Рівне