27.09.2021, 17:14

Подаруйте дитині незабутні осінні та зимові канікули 2021 з Savvy Nation!

Дитячий табір – це місце, де на дітей чекає багато розваг, веселощів, незабутніх спогадів та, звісно ж, нові знайомства. А табір для дітей Savvy Nation це місце, приїхавши в яке, ми проживаємо ціле життя!
А головне, перебуваючи в цілковитій безпеці та під наглядом керівництва.

Savvy Nation з англійської – кмітлива нація. Це значить, що ми докладаємо зусиль в розвиток успішної нації, яка завжди готова нести відповідальність за свої вчинки, має власну думку і власні цілі, вміє їх досягати.Дитячий табір має власну унікальну, розписану психологом програму, щоб кожна дитина змогла максимально проявити свої здібності або знайти для себе щось нове. А кожен день завершується традиційною свічею, де кожна дитина по колу, тримаючи в руках свічку, розповідає про власні враження та емоції від дня. 

Табір Savvy Nation запрошує на осінні та зимові канікули в мальовниче місце – санаторій “Червона калина”.Осінній табір Savvy Camp

Програма табору насичена різноманітними подіями: щодня тренінгові заняття з веселої та легкої англійської, психології стосунків та цікавих фінансів; різні майстер-класи, традиційні табірні заходи та креативні естафети, нові ігри, нові активності, драйвові дискотеки та особлива частина вечору – вечірня свіча.

А головне, зміна пройде під тематикою “Монстри на канікулах”!

Разом ми вирушимо в монстричний круїз разом з графом Дракулою та його дочкою Мейвіс. А також, продовжимо дивувати Ваших дітей чудернацькими ідеями та відсвяткуємо найбільше свято монстрів і чудовиськ – Хелловін.Окрім вражаючої тематики, на дітей чекає:

– Знайомство з новими друзями та командою;

– Цілих 7 днів яскравого відпочинку;

– Незабутні спогади на все життя.

Вік: 8-16 років

Дата: 24.10-30.10
 

Зимовий табір Savvy Camp під тематикою “Різдвяна історія”

Бажаєте поринути в зимову казку? Тоді ця зміна точно для вас!

Новорічний зимовий табір для дітей – це мрія, яка з легкістю може перетворитися в реальність. Мальовничий засніжений ліс, шалена програма, нові друзі та улюблені традиції Savvy Camp!

Вся програма побудована навколо Нового року і передбачає новорічну програму з подарунками від таємного Санти, мандаринами та новорічними фільмами.А також:

– Зимові естафети та спортивні ігри на свіжому повітрі.

– Цікаві тренінги та заняття

– Творчі активності та атмосферні вечори біля багаття

– Та головне, підготовка до Нового року та святкування в колі друзів

Вік: 8-16 років

Дата: 27.12-3.01Приєднуйтесь до нашої дружньої команди, отримуйте неймовірні емоції та заряджайтеся позитивом!

Зробімо канікули ще крутішими разом з Savvy Nation!
Запис на табори Savvy Nation за телефоном 068 204 9902

Переходьте на наш сайт: https://savvynation.com.ua/

Та приєднуйтеся до соцмереж:
Facebook: https://www.facebook.com/savvyrivne
Instagram: https://www.instagram.com/savvynation.camp