13.10.2021, 14:30

Мобільний додаток біржі ВайтБІТ чи десктоп: огляд функцій

Мобільний додаток криптовалютної біржі Вайт БІТ має свої особливості — лаконічний та спрощений інтерфейс із широкими трейдинговими можливостями, максимально зрозумілими завдяки якісно продуманому інтерфейсу.
Кожна функціональна сторінка мобільного додатку біржі може бути корисною для тих чи інших стратегій трейдингу. Як читати та використовувати ці сторінки — дивимося, як зробила криптовалютна біржа https://whitebit.com/ua.

Для прикладу розглянемо додаток для Android.

Як купити криптовалюту у додатку: особливості


Щоб здійснити швидкий трейдинг криптовалют та задля додаткового захисту клієнтських коштів Вайт БІТ передбачила кілька функцій у вікні маркету.

• обрати сегментацію ринку за змінами. Таким чином зупинити вибір на тому, • • що найбільше зростав чи падав за останню добу;
• під кожним активом написані об’єми торгів, що дає ключ до розуміння, наскільки він ліквідний.

Купити та продати активи можна двома шляхами: або через сторінку “торги”, або з головного екрану, натиснувши потрібну пару. Ордери у додатку ті ж самі, що й у десктопній версії. Функція простого обміну також реалізована у режими “Гаманець” - “Обмін” (вкладка згори, ліворуч).

Режим “Гаманець”


На сторінці входу пропонується одразу додати до роботи найпоширеніші криптовалюти. Таким чином, у гаманці одразу відображатимуться ті, що найчастіше використовуються окремим юзером.

На першій сторінці навпроти кожного активу відображається динаміка ціноутворення. Власне, наскільки він зростає чи падає у ціні. Ці дані оновлюються щосекунди.

Окремо треба звернути увагу на баланс у USD. Це особливість додатку Вайт БІТ — він дає інвесторам інструмент, який показує загальну вартість портфелю криптовалют у доларовому еквіваленті.

Корисною у цьому контексті є також вкладка “Історія”. Тут відображаються усі проведені транзакції: як на отримання, так і на відправлення. Що допомагає контролювати особистий обіг коштів.

Щоби відправити чи отримати кошти, можна обрати один із доступних активів. За замовченням тут є BTC, ETH, USDT, DASH, XLM, TRX. Якщо проскролити сторінку вниз, можна “Додати актив”. Втім, видалити жоден із базового списку можливості немає.

Щоб отримати кошти: можна або скопіювати згенерований код-адресу та надіслати його відправнику, або використать QR-код.

Відправлення також відбувається через ці функції. Тут можна ввести конкретну суму, чи скористатися кнопкою “Макс”, щоб надіслати усі кошти з рахунку. Комісія WhiteBIT складає 0,0004 BTC за операцію.