20.10.2021, 09:00

Лазерна епіляція спини: як за годину прибрати зайве волосся

Лазерна епіляція працює за рахунок нагрівання волосяних фолікулів, тобто, процедура зупиняє ріст нового волосся. Це переводить волосяні фолікули в стан спокою на тривалий період часу, що набагато довше, ніж при голінні або цукровій епіляції. Коли волосся відростає, воно стає світлішим, тоншим та їх кількість помітно зменшується.
Лазерна епіляція спини зменшує кількість небажаних волосся на обраній ділянці тіла. Цей варіант видалення волосся на спині краще всього підходить людям зі світлим кольором шкіри і темним відтінком волосся. Крім того, для досягнення найкращих результатів процедуру повинен проводити сертифікований спеціаліст.

Як працює лазерна епіляція спини?


Лазерна терапія використовує високонагріті лазерні промені в якості м'якої форми випромінювання. Під час процедури лазерні промені нагрівають та пошкоджують волосяні фолікули.

Волосяні фолікули розташовані під шкірою. Вони відповідають за виробництво нового волосся. Якщо фолікули зруйновані, то виробництво волосся тимчасово припиняється. Ця форма видалення волосся, нагадуємо, найкраще працює з темним волоссям на світлій шкірі. Це відбувається тому, що лазери впливають на меланін (колір) волосся. Навіть якщо деяке волосся не видаляється, освітлення їх кольору може зменшити видимість самого волосся на шкірі. Крім того, деяке волосся може випасти протягом декількох днів після першої процедури.

В цілому, лазерна епіляція - це відносно швидкий процес. Видалення невеликих ділянок може зайняти всього декілька хвилин, а видалення волосся на більших ділянках, таких як спина, займе годину або більше.

Хоча лазерна епіляція не зовсім постійна, вона все ж є одним із найкращих варіантів уповільнення росту волосся на тривалий період часу.

Чому необхідні наступні процедури?


Наступні процедури необхідні, щоб отримати максимальний ефект від лазерної епіляції. Точна кількість підтримуючих лазерних процедур залежить від конкретної людини. Їх також необхідно проводити з інтервалом в шість тижнів - це означає, що повний цикл лікування може зайняти до дев'яти місяців.

Після кожного сеансу ви обов’язково помітите зменшення кількості волосся на спині. Регенеруюче волосся буде світліше як за текстурою, так і за кольором. З кожною новою процедурою ви будете все більше переконуватися, що лазерна епіляції волосся на спині - це краще рішення в даній ситуації.
Щасливе Рівне