27.01.2022, 09:18

Як вибрати якісну жіночу білизну

Критерії вибору нижньої білизни надзвичайно різняться у представниць прекрасної статі. Нечасто ця тема обговорюється за чашкою кави вдома, на роботі, у телефонній розмові з подругою чи знайомою. Адже нижня білизна – річ інтимна, і не кожна жінка може говорити вголос про те, які речі вона носить під платтям. Хоча часи міняються і інколи навіть в транспорті можна почути таке: «Де купити спідню білизну за доступною ціною?». А однозначно відповісти на нього досить складно. Адже саме поняття «доступна ціна» сприймають всі по-різному. Комусь вартість бюстгальтера вище за 1500 грн здасться вже завеликою розкішшю, а для когось це зовсім дешево. Тому таке запитання найчастіше залишається без відповіді.
І найкраще, якщо леді ( якщо, звичайно, вона такою є) вибирає білизну, орієнтуючись не на свій бюджет, а на практичність,екологічність, безпечну функціональність, зручність бюстгальтера та трусиків. Тому далі будемо говорити тільки про якісну жіночу білизну. Хоча не забудемо згадати і про модні тренди на 2022 рік.

На що жінок орієнтує мода


В першу чергу, модними вважаються комплекти насичених і нейтральних відтінків. Перевага надається червоному, чорному, тілесним тонам, бордо, марсал, пудровим, кремовим, пісочним відтінкам. Все залежить від того, який образ намагається створити жінка чи події, задля якої підбирається білизна.

Щодо матеріалу, то наразі відомі дизайнери пропонують жінкам поліестер, атлас, шифон, поліамід, оксамит, бавовну для пошиття негліже.

Український виробник ексклюзивної білизни SokoLingerie пропонує розглянути оригінальну колекцію нижньої білизни із мережива, еластичної сіточки, бавовни та натурального трикотажу.

В модному поданні залишаються актуальними комплекти, що дозволять скоригувати фігуру, прибрати недосконалості, захистити від холоду або додати об'єм, де це потрібно. Залишається модним в нинішньому сезоні мереживний топ бралет, прозоре боді, яке використовується як повноцінний верх під жакет або стильний брючний костюм.

Поради щодо вибору


1. Нижня білизна повинна бути обов'язково комфортною, незалежно від того, чи одягається вона на кожен день чи куплялася виключно для виходу у світ.
2. Варто завжди пам'ятати, що бюстгальтер із натуральних матеріалів, якісно пошитий не може коштувати 200 грн. Навіть, якщо продавець запевняє, що це виробництво за найновішими технологіями. Тому потрібно уважно читати етикетки, дивитися на якість.
3. Не всі моделі одного розміру однаково добре сидітимуть на фігурі. Потрібно здійснювати підбір з допомогою таблиці розмірів і фахівця. Можна замовити індивідуальне пошиття в SokoLingerie.
4. Крім практичних сезонних комплектів дівчата можуть придбати спокусливу білизну.

Детальніше про це


Яку білизну чоловіки бажають бачити на своїй обраниці? На думку чоловіків, прозора мереживна білизна особливо зводить їх з розуму. Трусики, що просвічуються, відкривають усі твої переваги, а громіздкі оздоблення, оксамит, купа бантиків − поза перевагами. Мінімалізм і простота у поєднанні з максимальною відкритістю тіла стане тим прийомом, що завоює чоловіка наповал.

Мереживні комплекти в очах чоловіків - це універсальна збуджуюча жіноча білизна. Якщо прозорі комплекти одягаються зазвичай для окремих романтичних епізодів, то мереживну білизну можна носити хоч щодня. І кожен день бути привабливою для свого чоловіка, як з особливої нагоди, так і без. Єдиний нюанс – мереживо не повинно бути перевантажене дрібними деталями.

Вибирати та носити будь-яку нижню білизну потрібно з любов'ю та турботою. І тоді воно довго радуватиме власницю прекрасною посадкою і відмінним зовнішнім виглядом.