05.04.2022, 18:48

Для Сум зібрали 13 тонн гуманітарної допомоги, - Артур Палатний

До міста Суми прямує 13 тонн гуманітарної допомоги. Нещодавно гуманітарні вантажі доставлено у Чернігів та Бучу. Про це розповів керівник волонтерського штабу «Української команди УДАРу» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.
«Волонтерський штаб «Українська команда УДАР» продовжує доставляти гуманітарну допомогу в Чернігів і Суми. Ці міста сильно постраждали від російських нелюдів, тому підтримка вкрай необхідна. Дмитро Лантушенко замовив необхідні ліки і їх оперативно доставили в Суми. Та одразу передали тим, хто цього потребував. Зараз на підході ще один вантаж на 13 тонн з продуктами харчування і речами», - заявив Артур Палатний.За його словами, нещодавно гуманітарну допомогу було доставлено у Чернігів та Бучу.«Також доставили вантаж у Чернігів до Владислава Атрошенко і Олександра Ломако від депутатів Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, Ігор Ходак та Ігор Гундич. Днями привезли гуманітарну допомогу у Бучу. Зараз плануємо ще декілька виїздів у межах Київської області», - розповів Палатний.Він подякував кожному, хто зараз цілодобово працює над пошуком, логістикою і доставкою вантажів.

«Пишаюся нашою командою! Працюємо задля перемоги!», - наголосив керівник волонтерського штабу «Української команди УДАРу».