24.06.2022, 13:54

Спробуйте Рівненщину на смак: Місцеві виробники влаштують ярмарок

Вже наступного тижня на бічній алеї за кінопалацом “Україна” розгорнеться виставка-продаж місцевих виробників.
- Ярмарку проводить Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради за ініціативи міського голови Рівного. Зараз важливо підтримати місцевих виробників, познайомити із ними та їх продукцією рівнян, аби розвивати економіку громади. Та й будемо відвертими, не всі знають, що певні товари мають, так би мовити, рівненську “прописку”, - зауважив керівник департаменту Володимир Липко.

Наразі до участі у заході готові долучитися близько 20 учасників. Це представники легкої промисловості, харчовики, пасічники і не лише. Окремою локацією працюватиме фуд-корт, де можна буде відразу і спробувати на смак рівненські товари.

- Ми вже провели підготовчу зустріч, поспілкувалися із представниками Асоціації легкої промисловості, обговорили питання локації, як краще розмістити всіх учасників виставки, оформлення та інші робочі моменти, - додав Володимир Липко.

Працюватиме виставка-ярмарок “Підтримай рівненське” з 28 червня по 2 липня, орієнтовно з 11 до 18 години.

Охочі взяти участь у ярмарку можуть звертатися в Департамент економічного розвитку. Деталі за телефоном: +38 096 307 31 68, +38 067 362 71 93