22.06.2022, 16:40

Знаки Зодіаку, яким можна довіряти: хто ніколи вас не зрадить?

Кожна людина - індивідуальна, але астрологи стверджують, що в деяких знаків є особлива схильність до зрад.

Топ-3 найвірніших знаків Зодіаку, на думку зорезнавців:


Третє місце - Скорпіон.

Любов і пристрасть для Скорпіона – це підживлення енергією. Скорпіон без цього просто не може. Цей знак харизматичний і пристрасний.
Але до шлюбу Скорпіон має серйозне ставлення. Цей знак завжди залишається вірним своєму партнерові. Однак, інколи буває дуже ревнивим. Тому не варто давати йому привід, інакше все може закінчитися дуже сумно.

Друге місце - Козеріг.
Це один із найбільш практичних знаків Зодіаку. Козеріг дуже ретельно підходить до вибору партнера, враховуючи не тільки почуття, але і його фінансове і соціальне становище.
Створивши сім’ю, Козеріг заспокоюється і про зраду у нього навіть і гадки не проскочить. Звивши сімейне гніздо, цей знак Зодіаку починає підніматися по кар’єрних сходах, а сім’я є його підтримкою і натхненням.

Перше місце - Лев.
Цей знак знає собі ціну і завжди шукає гідного супутника (супутницю) життя. Якщо ж справа вигорає і принц або принцеса знаходяться, то Леви із задоволенням створюють свою сім’ю.
Леви дуже амбітні і не стануть розмінюватися на інтрижки. Для них це нижче їхньої гідності. Леви завжди прагнуть пишатися своєю сім’єю і є вірними сім’янинами.