28.06.2022, 15:05

Неформальна освіта: що пропонують у Рівному

На базі Навчально-наукового інституту права НУВГП у Рівному для усіх охочих зануритися у світ медіаправа проходить навчання на курсі неформальної освіти «Юридична журналістика».
З кожним роком в Україні все більшої популярності набуває здобування неформальної освіти, проте все ще чимало людей незнайомі з цією формою навчання. Неформальною освітою вважають інституціоналізовану, цілеспрямовану, сплановану особою або організацією освіту, яка є доповненням та / або альтернативою формальної освіти у навчанні. Її особливою відмінністю від традиційної формальної освіти є вузька спеціалізація, недовготривалість та необтяжливість зайвою, а подекуди і зовсім недоцільною інформацією.Значною перевагою неформальної освіти є доступність для людей будь-якого віку, а також її практична спрямованість – можливість стати крутим профі у конкретній галузі.

На базі Навчально-наукового інституту права НУВГП у Рівному для усіх охочих зануритися у світ медіаправа проходить навчання на курсі неформальної освіти «Юридична журналістика». Курс дає можливість опанувати професію журналіста, познайомитися з юридичною діяльністю, отримати нові знання та практичний досвід. Ще кілька років тому було складно знайти спільні риси у професіях юриста та журналістка, а сьогодні ці два нелегких, проте неймовірно цікавих ремесла об’єдналися у одну неповторну галузь – юридична журналістика.Курс відкритий для багатогранної молоді будь-якого віку, з різними уподобаннями, хобі та рівнем знань в обох сферах. «Юридична журналістика» сприяє розвитку письменницьких, журналістських та ораторських здібностей, а також креативності, лідерства, відповідальності, амбіційності, харизми та переконливості. Ставши креативним центром серед учнів та студентів, курс продовжує формувати професіоналів своєї справи.

Особливу роль відіграють, звісно ж, наставники – фахівці та провідні спеціалісти. Оператори, фотографи, оратори, актори, журналісти, ведучі, судді, юристи, адвокати, секретарі – ці люди не покладаючи рук вчать усьому, що знають самі. Студенти мають змогу бачити на власні очі процеси зйомок, створення телерепортажів, судові засідання, радіопрограми та весь внутрішній світ медіаправа, зазвичай прихований у закуліссі, яке радо розкривають на курсі.
«Юридична журналістика» – це не просто навчання. Це великий дружний колектив, об'єднаний любов'ю до роботи, натхненням та жагою до самовдосконалення. Це успішні люди, цікаві зустрічі і незабутні емоції, а також знання, що не раз виручатимуть протягом життя.

Успіх! Ось як одним словом можна описати курс неформальної освіти «Юридична журналістика». Саме тут провідні спеціалісти права та журналістики міста Рівного допомагають охочим дізнатися більше про світ медіаправа. Це місце, де студенти мають унікальну можливість відчути себе частиною невпинного мас-медійного процесу, опановуючи нові для себе компетентності, що необхідні для роботи журналіста: навчаються писати статті та замітки, брати коментарі, обробляти фото, монтувати відео, вести блог, й усе це – крізь призму правничого аспекту.Курс «Юридична журналістика» – це проєкт, створений справжніми професіоналами своєї справи, плідна та тривала робота якого винагороджується появою нових молодих та амбіційних фахівців.

«Юридична журналістика» – це курс, що розвиває, надихає та окриляє теоретичними знаннями і практичними вміннями у сфері журналістики. Це курс, що дарує нові можливості для сучасної молоді та допомагає познайомитися з неймовірним світом медіаправа. Зоряна Кобзар

Для мене курс «Юридичної Журналістики» – це нова стежка, яка веде до великих можливостей. Катерина Єрмолова
«Юридична журналістика» – це курс, що об'єднує. Софія Гуд(овсек)
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ