08.08.2022, 10:00

Як вибрати дитячу піжаму

Деякі матері не знають, що тип одягу, в якому дитина спить, може вплинути на якість сну. А хто про це знає, стикаються з проблемою, як знайти піжаму для їхніх швидко зростаючих малюків.
На щастя, піжама дитяча буває різних стилів і розмірів, що дозволяє батькам легко знайти найкращий тип для своїх дітей. Розкажемо про типи піжам, які ви, швидше за все, зустрінете, купуючи найкращі піжами для своїх дітей.

Боді або комбінезони – це цільна піжама, яка закриває все тіло вашої дитини, починаючи з плечей. Передня і задня частина піжами затискаються між ніжками дитини, залишаючи ніжки оголеними.
Ковдри або спальні мішки – суцільна піжама, яка є чудовою альтернативою вкриванню дитини ковдрою.
Сліпери – цільна піжама, яка покриває дитину від плечей до ніг.
Піжама з двох частин. Складається з окремих частин – верха та низу.

Поради, як вибрати найкращу піжаму для вашої дитини


Купуючи піжаму для малюка, є певні аспекти, на які вам слід звернути особливу увагу.

1. Враховуйте розмір

Піжама повинна відповідати розмірам дитини, щоб під час сну не було дискомфорту.

2. Враховуйте вік вашої дитини

Вік вашої дитини – це ще один важливий фактор, який слід враховувати при виборі найкращої піжами для вашої дитини. Для немовлят найкраще підходять піжами, які повністю закривають дитину. Обов’язково вибирайте піжами, призначені для легкої зміни підгузків.

Для малюків, які вчаться ходити, найкращим вибором будуть безніжки, які ще називають комбінезонами або повзунками.

Коли ваша дитина підростає і може самостійно одягатися, настав час відмовитися від суцільної піжами та вибрати піжаму з двох частин. Сліпери з двох частин схожі на традиційні дитячі піжами з окремими верхом і штанцями. Обов’язково вибирайте піжами, які легко одягаються і легко знімаються. Піжама з двох частин ідеально підходить для дітей, які привчаються до горщика.

3. Розгляньте матеріал

Піжами, як дитячі, так і піжами для дорослих, виготовляються з різних матеріалів або волокон. Є піжами, виготовлені з синтетичних матеріалів, таких як нейлон і поліестер, а є піжами, виготовлені з натуральних матеріалів, таких як бавовна та вовна.

Піжами, виготовлені з натуральних волокон, зазвичай вважаються більш зручними, ніж їхні синтетичні аналоги.

З усіх матеріалів, які використовуються для виготовлення піжам, бавовна вважається найздоровішим варіантом. Ось властивості бавовни, які роблять піжами з цього матеріалу найкращим вибором для дітей будь-якого віку:

• не містять хімікатів;
• вологопоглинаючі;
• ніжні до шкіри;
• дихаючі;
• гіпоалергенні.

Вибір найкращої піжами для вашої дитини може означати різницю між якісним та неспокійним сном як для вас, так і для малюка. Обов’язково купуйте якісну піжаму з безпечних тканин.